Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej we współpracy z Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych oraz Prezydentem Miasta Dąbrowa Górnicza zapraszają na I Dzień Otwarty Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, który odbędzie się 22 listopada 2012 r. w Dąbrowie Górniczej. Głównym celem podjętej inicjatywy jest rozpoczęcie debaty związanej z szeroko pojęta problematyką ochrony danych osobowych oraz prawem do prywatności a także zwrócenie uwagi na obecne i przyszłe wyzwania w zakresie aktualnych potrzeb dotyczących ram prawnych ochrony danych osobowych na poziomie europejskim. Inicjatywa została podzielona na część konferencyjną oraz szkoleniową co umożliwi wymianę poglądów i doświadczeń zarówno pomiędzy przedstawicielami organów ochrony danych osobowych, ale również interakcję z reprezentantami świata nauki, instytucji społecznych, administracji publicznej oraz przedsiębiorców. Szczegółowe informacje dotyczące inicjatywy znajdują się na stronie internetowej: www.wsb.edu.pl/giodo. Zaznaczam, że jest to pierwsza inicjatywa tego typu w Polsce. Serdecznie zapraszam na Konferencję Prasową, która odbędzie się 22.11.2012 r. o godz. 10.30 w Konwersatorium A w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej (ul. Cieplaka 1C), w której udział weźmie: Minister Wojciech Wiewiórowski- Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej- prof. Zdzisława Dacko- Pikiewicz oraz Pan Zbigniew Podraza- Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza. Dominik Penar Dyrektor Biura Rektora |