Dla tych, którzy chcieli, a nie mogli przybyć na pierwszą sesję zdjęciową pod billboardem ateistycznym we Wrocławiu, organizujemy jeszcze jedno spotkanie, 25 listopada o godzinie 14:00  Dolnośląski oddział Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów serdecznie zaprasza wszystkich ateistów, agnostyków i wolnomyślicieli, którzy zechcą zrobić sobie razem z nami grupowe zdjęcie, tym razem pod billboardem "Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę" na Wiśniowej, przy skrzyżowaniu ze Ślężną. Pokażmy wszystkim, ilu jest we Wrocławiu niewierzących! Mam nadzieję, że będzie nas co najmniej dwa razy tyle, co ostatnio!!!  Po sesji zdjęciowej planowane jest spotkanie towarzyskie  Wydarzenie na facebooku: www.facebook.com/#!/events/411561375583867/ |