Szanowni Państwo! W tym tygodniu czwartkowe spotkanie dolnośląskiego oddziału PSR będzie miało charakter zamknięty - tylko dla członków. Zapraszamy natomiast wszystkich chętnych racjonalistów, ateistów, agnostyków, sceptyków i wolnomyślicieli na spotkanie integracyjne w najbliższą niedzielę, 25 XI. Rozpocznie się ono pamiątkowym grupowym zdjęciem pod billboardem ateistycznym zaprojektowanym i ufundowanym, przy wsparciu PSR, przez Fundację Wolność od Religii. Billboard z hasłem "Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę" stoi przy alei Wiśniowej przy skrzyżowaniu ze Ślężną; spotykamy się pod nim o godzinie 14:00. Następnie przeniesiemy się do restauracji, gdzie będziemy mogli spokojnie porozmawiać. Więcej o akcji billboardowej: www.wolnoscodreligii.pl/ Strona wydarzenia na facebooku: www.facebook.com/events/411561375583867/ Serdecznie zapraszam do udziału! Kaja Bryx Przewodnicząca dolnośląskiego oddziału PSR |