Racjonalista - Strona głównaDo treści
Odnotujmy fakty dla przyszłych pokoleń

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
08-10-2021 08:16Arminius (25555 punktów)Odnotujmy fakty dla przyszłych pokoleń
Ocena 1 na 3
Szef sztabu izraelskiej armii wydał oświadczenie w którym stwierdził, że Izrael będzie kontynuował - ulepszone i rozszerzone - ataki w celu zniszczenia irańskich przedsięwzięć, w tym cywilnego programu nuklearnego. Nie jest to nic nowego, bo Izrael od lat to czyni. Każdy taki atak, to akt wojny, w której Izrael jest agresorem. Warto przypomnieć o tej sytuacji - bo kiedyś nastąpi taka sytuacja ( jak USA osłabnie, co może się zdarzyć niespodziewane szybko), że zaatakowany Iran odpowie - i wtedy rozlegnie się jazgot filosemicki o tym, że znów prześladują Żydów, że ma miejsce drugi holokaust. Zapamiętajmy więc - to Izrael atakuje, to Żydzi szukają guza. To w żydowskim Starym Testamencie napisano, że kto sieje wiatry zbiera burze, to przecież stara prawda że volenti non fit iniuria.

"Israel frequently carries out covert attacks inside Iran
Israel Defense Forces (IDF) Chief of Staff Aviv Kohavi said Tuesday that Israel will continue to launch attacks to "destroy" Iran's capabilities, including its civilian nuclear program.

"Operations to destroy Iranian capabilities will continue, in any arena and at any time, and the operational plans against Iran's nuclear program will continue to be developed and improved," Kohavi said."

news.antiw(*)-will-continue-to-attack-iran/
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
>Zapamiętajmy więc - to Izrael atakuje, to Żydzi szukają guza. To w żydowskim Starym
>Testamencie napisano, że kto sieje wiatry zbiera burze, to przecież stara prawda że volenti non fit
Powiedz Armi, jaki amerykański faszysta tak ci ten twój mózg zlasował? A może to był palestyński talib co to do Iranu nie nadążył za resztą w czasie wielkiej wędrówki ludów?

W wątku dotyczącym ostatnich wydarzeń w Polsce piszesz pogardliwie, że forumowicze rwą sobie włosy przekonując, iż nic złego się u nas nie dzieje.
Armi, a na twojej łepetynie coś jeszcze rośnie? Tyle lat tu panikujesz i rwiesz sobie te kudły z głowy, że już wątpię czy coś tam masz na niej.
08-10-2021 09:01 
 Ocena 1 na 3
Arminius (25555 punktów)żydowscy faszyści
>Powiedz Armi, jaki amerykański faszysta tak ci ten twój mózg zlasował?

Faszystami, w pańskiej lewackiej narracji są ci, którzy nawołują do wojny. A w tym wypadku podżegaczami wojennymi są żydowscy faszyści z Izraela.

>W wątku dotyczącym ostatnich wydarzeń w Polsce piszesz pogardliwie, że forumowicze rwą sobie >włosy przekonując, iż nic złego się u nas nie dzieje.

Bo nie dzieje się nic takiego, co usprawiedliwiałoby głosy o konieczności emigracji z kraju. Nie oznacza to, że nie dzieje się nic złego. Zawsze - w danym kraju - dzieje się coś złego
08-10-2021 09:23 
 0 na 2
romaro (25211 punktów)Odp: żydowscy faszyści
>>Powiedz Armi, jaki amerykański faszysta tak ci ten twój mózg zlasował?
>Faszystami, w pańskiej lewackiej narracji są ci, którzy nawołują do wojny.
W mojej lewackiej narracji przekaz jest bardzo wyraźny - faszystami są osobnicy twojego pokroju. A to co się dzieje w Izraelu faszystowskim, żydowskim czy jakimkolwiek innym - no cóż - nie będę rwał z tego powodu włosów z głowy i tutaj bardziej podzielam reakcje forumowiczów na to co się dzieje w Polsce, którzy według ciebie "histerycznie rwą sobie włosy z głowy". Widzisz, jest to reakcja naturalna - tu mieszkamy i to jest nasz kraj. Nie rozumiesz tego.
Im częściej z tobą się przekomarzam dochodzę do wniosku, że w zasadzie niewiele oferujesz - wklejasz obcojęzyczne teksty "jak wyżej", a i to niczym pierwszej wody grafoman - "jak wyżej", spierdolisz swoim komentarzem "jak wyżej".
08-10-2021 10:20 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)polski raj - żydowskie piekło
>>>Powiedz Armi, jaki amerykański faszysta tak ci ten twój mózg zlasował?
>>Faszystami, w pańskiej lewackiej narracji są ci, którzy nawołują do wojny.
>W mojej lewackiej narracji przekaz jest bardzo wyraźny - faszystami są osobnicy twojego pokroju. A to co się dzieje w Izraelu faszystowskim, żydowskim czy jakimkolwiek innym - no cóż - nie będę rwał z tego powodu włosów z głowy i tutaj bardziej podzielam reakcje forumowiczów na to co się dzieje w Polsce,...

W Polsce w porównaniu z tym co się dzieje w Izraelu jest raj, swoboda, tolerancja, przestrzeganie praw człowieka. Więc proszę nie uprawiać lewackiej agitpropagandy.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365