 |
Polexit Urojony totalnej opozycji Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 11-10-2021 16:28 | empiryczny (223 punktów) | Polexit Urojony totalnej opozycji 0 na 2 | Cytat:Czarnek do opozycji: Straszycie swoimi urojeniami. No ale jak się nie ma programu, to zostaje tylko urojony polexit. Słabo, Panie Tusk wpolityce.(*)szycie-swoimi-urojeniami-slaboOpozycja nie ma żadnego programu i rzeczowej argumentacji i chwyta się jak tonący brzytwy urojonego polexitu. Już 6 lat klepie ten sam wierszyk - śmiech na sali. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| farmer (22440 punktów) | > Cytat:Czarnek do opozycji: Straszycie swoimi urojeniami. No ale jak się nie ma programu, to >zostaje tylko urojony polexit. Słabo, Panie Tusk > wpolityce.(*)szycie-swoimi-urojeniami-slabo> Opozycja nie ma żadnego programu i rzeczowej argumentacji i chwyta się jak tonący brzytwy> urojonego polexitu. Już 6 lat klepie ten sam wierszyk - śmiech na sali. Może mieć rację. Kilkanaście miliardów relanych pieniędzy jakie wysyłane przez Polaków są z zagranicy piechotą nie chodzą . Co PIS ma do zaoferowania tym ludziom? No nic. Kredyt na 100lat? Robotę w gówno pracy za najniższą ? Droga benzynę drogie jedznie drogie whuj wszystko? Nie nie. Wątpię że PiS wyprowadzi Polskę z UNII. A za co dokończy drogi koleje i inne inwestycje? Za wydrukowane złotówki? Watpiem Teraz sprawa jest jasna. Ludzie jadą za granicę żeby garba nie dostać w Polsce . Tam zarabiają na dom czy mieszkanie w Polsce . To napędza gospodarkę no bo co teraz napędza Polskę? pierd0lenie się z sądami trybunałem i gówno problemami jakie serwuje PIS? No wiadomo że to nie przynosi złamanej złotówki . Wrecz koszty. Także spoko loko. Ja myślę że z UNII to my nie wyjdziemy .
|
|
3 na 3 | romaro (25211 punktów) | śmiech na sali | Chyba w kościele. > Cytat:Czarnek do opozycji: Straszycie swoimi urojeniami. No ale jak się nie ma programu, to >zostaje tylko urojony polexit. Słabo, Panie Tusk Dobre A słyszałeś to: Cytat:Rodzina według PiS? To związek kobiety i mężczyzny na którą przepisało się majątek
|
|
 | | empiryczny (223 punktów) | Odp: śmiech na sali | Tylko szaleniec opuszcza dojną krowę. Prędzej nas wypchną z UE, ale jest to utopią bo Polska gospodarka jest w symbiozie w UE.
ps nie toczę dyskusji na zasadzie ping-ponga, polecam ciocię google
|
|
|  | 4 na 4 | Duch Prawdy (14787 punktów) | >Tylko szaleniec opuszcza dojną krowę. Masz jeszcze jakieś wątpliwości, że to szaleńcy?
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
|  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | >Tylko szaleniec opuszcza dojną krowę. Prędzej nas wypchną z UE, ale jest to utopią bo Polska >gospodarka jest w symbiozie w UE. >
ZSRR dokładał do Polski i Polska była z nim w symbiozie. I Polak się z tego "wyzwolił", tak, ze niezbadane są nasze losy. Polakowi może się uroić, że może mieć jeszcze lepiej i może być jeszcze mądrzejszy.
|
|
| |  | 4 na 4 | szarley (54913 punktów) | >ZSRR dokładał do Polski i Polska była z nim w symbiozie.
Twojemu tatusiowi do zomowskiej emerytury?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
1 na 1 | Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: Polexit Urojony totalnej opozycji | > - śmiech na sali. Brytyjczycy też się śmiali, a potem tak jakoś wyszło...
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
 | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | >> - śmiech na sali. >Brytyjczycy też się śmiali, a potem tak jakoś wyszło... >
Brytyjczycy nigdy nie będą się trzymać z Europą. Odrzucili ofertę Rudolfa Heßa i dalej trzymali się Ameryki. Teraz razem z Ameryką i Australią napadają na Chiny.
|
|
5 na 5 | szarley (54913 punktów) | >Opozycja nie ma żadnego programu i rzeczowej argumentacji i chwyta się jak tonący brzytwy > urojonego polexitu. Już 6 lat klepie ten sam wierszyk - śmiech na sali.
1 Przekonywanie Polaków, że do UE dopłaca 2 Przekonywanie Polaków, że bez UE sobie Polska poradzi 3 Doprowadzenie do wstrzymania dopłat z UE
a potem jakiś Kukiz zaproponuje referendum polexitowe
Rząd mówi: dopłacamy 1 bln złotych, jesteśmy przeciwni wyjściu Polski z Unii Unia pozbawia nas niepodległości jesteśmy przeciwni wyjściu Polski z Unii Unia to okupacja jesteśmy przeciwni wyjściu Polski z Unii
Rząd powie: Unia każe na preferować homoseksualistów jesteśmy przeciwni wyjściu Polski z Unii Unia każe na miejscu pomników Powstania warszawskiego stawiać pomniki SS jesteśmy przeciwni wyjściu Polski z Unii
Wymyślą jeszcze wiele innych bredni, ale są przeciwni wyjściu Polski z Unii
Możesz woleć TVPiS od TVN, ale TVN pokazał jak PiS zagłuszał na wiecu jedną z ostatnich żywych, walczących w w 1944
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
 | 3 na 3 | romaro (25211 punktów) | Od rana propagandyści pisowscy desperacko próbują przekonać dziesiątki tysięcy ludzi w całej Polsce, że braliśmy wczoraj udział w "klęsce".... > Możesz woleć TVPiS od TVN, ale TVN pokazał jak PiS zagłuszał na wiecu jedną z ostatnich żywych, walczących w w 1944To jest coś tak niesamowitego, że się wierzyć nie chce, że miało miejsce. W pewnym sensie tak, wczoraj to była klęska, ale polskich nazioli. Oto jak rasowo czyści polscy chłopcy, neofaszyści jakich nie powstydziłaby się mieć w swych szeregach III Rzesza, traktują polskie kobiety.
|
|
|  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) |
> W pewnym sensie tak, wczoraj to była klęska, ale polskich nazioli.> Oto jak rasowo czyści polscy chłopcy, neofaszyści jakich nie powstydziłaby się mieć w swych >szeregach III Rzesza, traktują polskie kobiety.>  To polska kobieta w tych potarganych amerykańskich spodniach roboczych gdzieś biegnie?? Co ma z tym wspólnego III Rzesza uzbrojona przez Amerykę?? Dziwne, że tam wszyscy są w maskach.
|
|
| |  | 2 na 2 | romaro (25211 punktów) | > Dziwne, że tam wszyscy są w maskach.[Załącznik]
|
|
|  | | empiryczny (223 punktów) | >Od rana propagandyści pisowscy desperacko próbują przekonać dziesiątki tysięcy ludzi w całej Polsce, że braliśmy wczoraj udział w "klęsce".... >>Możesz woleć TVPiS od TVN, ale TVN pokazał jak PiS zagłuszał na wiecu jedną z ostatnich żywych, walczących w w 1944
To była kontrmanifestacja narodowców (w pełni legalna oddzielona kordonem Policji) co tłumaczył poseł Krzysztof Bosak w programie "Tak Jest" w TVN24. I nic nie zagłuszali - po prostu mieli lepsze wypożyczone nagłośnienie.
ps nie toczę dyskusji na zasadzie ping-ponga, polecam ciocię google
|
|
| |  | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | >To była kontrmanifestacja narodowców co tłumaczył poseł Krzysztof Bosak w programie "Tak Jest" w TVN24. I nic nie zagłuszali - po prostu mieli lepsze wypożyczone nagłośnienie. Wypożyczone? Umiesz szukać w sieci? Z 3 mln które ekipa Bąkiewicza dostała od Glińskiego na samo studio tv wydali 250 tys. do tego dochodzi jeszcze parę innych zakupionych rzeczy w tym nagłośnienie. Natomiast co do ich zachowania - gdybyś relacje TVN oglądał... Powiem krótko - to było celowe i złośliwe zachowanie.
|
|
| | |  | | empiryczny (223 punktów) |
Powielasz propagandę TVN-u. Nic z tej dotacji nie wydali. Nie jestem zwolennikiem Konfederacji, ale najpierw zapoznaj się z tym wywiadem, w którym poseł Krzysztof Bosak to wyjaśnił.
Ja nie łykam propagandy TVP INFO i TVN24 bez własnej analizy.
ps nie toczę dyskusji na zasadzie ping-ponga, polecam ciocię google
|
|
| | | |  | 1 na 1 |
| | | | |  | | empiryczny (223 punktów) | Czyn to jest kabaret?
ps nie toczę dyskusji na zasadzie ping-ponga, polecam ciocię google
|
|
| | | | | |  | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | >Czyn to jest kabaret? Może być społeczny.
|
|
| |  | | szarley (54913 punktów) | >>>Możesz woleć TVPiS od TVN, ale TVN pokazał jak PiS zagłuszał na wiecu jedną z ostatnich żywych, walczących w w 1944 >To była kontrmanifestacja narodowców Kontrmanifestacja przeciwko manifestacji zwolenników pozostania Polski w UE, to znaczy, że manifestowali zwolennicy wyjścia z Unii. Za pieniądze rządu PiS.
>I nic nie zagłuszali - po prostu mieli lepsze wypożyczone nagłośnienie. Jeśli nie zagłuszali to po co nagłośnienie?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
 | 1 na 1 | empiryczny (223 punktów) | >1 Przekonywanie Polaków, że do UE dopłaca >2 Przekonywanie Polaków, że bez UE sobie Polska poradzi >3 Doprowadzenie do wstrzymania dopłat z UE >a potem jakiś Kukiz zaproponuje referendum polexitowe >Rząd mówi: >dopłacamy 1 bln złotych, jesteśmy przeciwni wyjściu Polski z Unii >Unia pozbawia nas niepodległości jesteśmy przeciwni wyjściu Polski z Unii >Unia to okupacja jesteśmy przeciwni wyjściu Polski z Unii >Rząd powie: >Unia każe na preferować homoseksualistów jesteśmy przeciwni wyjściu Polski z Unii >Unia każe na miejscu pomników Powstania warszawskiego stawiać pomniki SS jesteśmy przeciwni wyjściu Polski z Unii >Wymyślą jeszcze wiele innych bredni, ale są przeciwni wyjściu Polski z Unii
Prostszy scenariusz zmieni nastroje.
Wystarczy, że wzrosną radykalnie opłaty za energię (PIS wskaże winowajcę UE). UE nie wypłaci podżyrowanych pieniędzy, które PIS pokryje ze składki na UE i nastroje się zmienią. I niestety wtedy wzrosną szanse Polexitu i to radykalnie (bez względu na preferencje polityczne).
I to będzie speed blade.
ps nie toczę dyskusji na zasadzie ping-ponga, polecam ciocię google
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|