>Niektórzy Polacy - na przykład słynna Anka U z Astromaniaka - specjalnie do Australii lub Ameryki >Południowej lecieli by to zobaczyć. Przed lotem łykali środki przeciwgorączkowe by przez banalną >gorączkę nie podkopać lotu. Wtedy jeszcze COVID'a nie było. Nie mam zielonego pojęcia o tym, jakie ludzie miewali zwyczaje, bo to nie moja sprawa. Jednak szukanie wyjaśnienia wybuchu epidemii, na ten moment jest irracjonalne. Każdy rozsądny człowiek musi zdać sobie sprawę z tego, że należy mieć priorytety. Szukanie sprawcy problemu nie rozwiąże, a zajmuje zasoby i tworzy wokół prawdziwego problemu, szum.
>Kto się nie szczepi ten potem zajmuje łóżka w szpitalu i karetki i przez to brakuje lekarskiej >pomocy dla innych z fatalnymi skutkami - wiem to od lekarza! Ja już trzy razy się zaszczepiłem >🙂 To prawda. Ja nie wiem tego 'od lekarza', ja wiem to z badań, które czytam.
|