>warto popierać racjonalne inicjatywy > Pod jednym warunkiem, po kryjomu. Nie po kryjomu, a z ostentacją warto brać śluby kościelne, chrzcić dzieci, posyłać je do komunii i pokazywać się w kościele. Skoro tyle wartości daje kościół, to po jaką cholerę mu się sprzeciwiać. Widocznie baby to lubią skoro wybierają władze prokościelne, a jeżeli nie, to przed wysyłaniem petycji warto odwiedzić psychiatrę w związku ze swoim dualizmem światopoglądowym, lub cierpieć i rodzić co roku. Adam Barycki
|