>Fakt, wynik interesujący, nawet bardzo.
Od dawna wiadomo, że w internecie mieszka szatan.
A poważnie. Nie ma w tym nic zaskakującego, ani interesującego. Z internetu często korzystają osoby całkiem różne od tych, które chodzą do kościoła i na każdych wyborach głosują jak ksiądz poleci. Pomijając coraz większą grupę młodych internautów, którzy na komunię dostali modem neostrady, i mają takie zdanie jak ostatnia osoba z którą rozmawiali. Większość stanowią ludzie którzy wiedza, że kopytka osiołka, który stał przy żłóbku, właśnie widniejące na aukcji nie są prawdziwe.
|