Drogie Przyjaciółki, Drodzy Przyjaciele! W najbliższy czwartek (17 I) nie ma spotkania tematycznego, ponieważ zamiast niego odbędzie się zebranie członkiń i członków naszego oddziału - jak zwykle w INS Ram Pam Pam Pam (Rynek 48, I piętro) o 18:00. Zebranie to ma na celu 1) integrację (w ostatnim czasie przybyło nam kilku nowych członków, w tej chwili nasz oddział liczy sobie już 32 osoby!) oraz 2) omówienie planów na rok 2013. Poruszymy m.in. następujące kwestie: - odrębny wpis oddziału wrocławskiego w KRS - zdobycie własnej siedziby - oddziałowa biblioteka - szkolenia w Sektorze 3 - propozycje tematów spotkań i grafik tychże - obchody dwustulecia urodzin Johannesa Ronge - organizacja obozów ateistycznych dla dzieci i młodzieży - organizacja konkursu dla dzieci w związku z obchodami Dnia Przyszłości - nasz związek z pomnikiem inteligencji we Wrocławiu - młodzieżówka PSR - bożocielny wyjazd peeserowy w Pieniny - współpraca z innymi organizacjami - wszelkie inne projekty, pomysły i wnioski. Mam nadzieję, że zdołacie przyjść! Żeby naszym sympatykom nie było smutno, że nie ma spotkania, w niedzielę 20 I odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu Kino Racjonalistów. Liczę, że po tej reaktywacji także kino będziemy organizować regularnie. Ale o niedzielnym spotkaniu pojawi się jeszcze odrębne zawiadomienie... Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Kaja Bryx |