Racjonalista - Strona głównaDo treści
komu pomnik?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
10-01-2022 19:29okragly (21676 punktów)komu pomnik?
komu postawicie pomnik?
ja wałesie, balcerowiczowi, tuskowi, reaganowi, thatcher, jp2, kk.
Pomnik widzę, jak razem, jak stado wilków, z koltami przy pasie, idą rozpierdolic nasz barani kraj

prawdziwe barany nie dadzą sie rozpierdolic, zgodnie z idea liberałów, na indywidualne, wolne jednostki
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
>komu postawicie pomnik?
>ja wałesie, balcerowiczowi, tuskowi, reaganowi, thatcher, jp2, kk.
>Pomnik widzę, jak razem, jak stado wilków, z koltami przy pasie, idą rozpierdolic nasz barani kraj
>prawdziwe barany nie dadzą sie rozpierdolic, zgodnie z idea liberałów, na indywidualne, wolne
>jednostki
>

Okrągły przypominam Ci moje pytanie.

Jak kłamstwo lub jego brak Cię zmienia.
10-01-2022 19:44 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>... przypominam Ci moje pytanie.
dla przypomnienia, pytanie brzmi. Komu postawiłbyś pomnik
10-01-2022 20:06 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>... przypominam Ci moje pytanie.
> dla przypomnienia, pytanie brzmi. Komu postawiłbyś pomnik

Ale to zaległe pytanie.

No chyba wiesz czy kłamstwo lub jego brak Cię zmienia.
10-01-2022 20:42 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>... przypominam Ci moje pytanie.
>> dla przypomnienia, pytanie brzmi. Komu postawiłbyś pomnik
>Ale to zaległe pytanie.
>No chyba wiesz czy kłamstwo lub jego brak Cię zmienia.
nie kłamię, nikt mi nie placi za propagowanie raju, który jest przeciwny obowiązującej ideii liberalnych patoelit, że niby żyjemy, dzieki nim, w najlepszym systemie i czasie, co jest kłamstwem

ale dziennikarze, politycy, mas media, to dziwki, mówią, pisza, pokazuja, to co chcą amerykanie, niemcy, kulczyki czy inne patoelity, które im placą

ja nie należę do patoelit, a szkoda, wprowadziłbym raj

napisz, komu pomnik?
może bezdomnym, bezrobotnym, na umowach śmieciowych za 3zl/godz

komu pomnik?
może solidarności? gdzie ona była, jest?

a może przeciwnie, liberalizmowi- indywidualizmowi, wolności, własności. Jak widzisz taki pomnik?
ja tak
ida razem pod rękę patoelity (jak stado wilkow) po trupach zmuszonych do liberalizmu- indywidualizmu, wolności, jednostek - niewolnikow.
10-01-2022 20:45 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>... przypominam Ci moje pytanie.
>>> dla przypomnienia, pytanie brzmi. Komu postawiłbyś pomnik
>>Ale to zaległe pytanie.
>>No chyba wiesz czy kłamstwo lub jego brak Cię zmienia.
>nie kłamię, nikt mi nie placi za propagowanie raju, który jest przeciwny obowiązującej ideii liberalnych patoelit, że niby żyjemy, dzieki nim, w najlepszym systemie i czasie, co jest kłamstwem
>ale dziennikarze, politycy, mas media, to dziwki, mówią, pisza, pokazuja, to co chcą amerykanie, niemcy, kulczyki czy inne patoelity, które im placą
>ja nie należę do patoelit, a szkoda, wprowadziłbym raj
>napisz, komu pomnik?
> może bezdomnym, bezrobotnym, na umowach śmieciowych za 3zl/godz
>komu pomnik?
>może solidarności? gdzie ona była, jest?
>a może przeciwnie, liberalizmowi- indywidualizmowi, wolności, własności. Jak widzisz taki pomnik?
>ja tak
>ida razem pod rękę patoelity (jak stado wilkow) po trupach zmuszonych do liberalizmu- indywidualizmu, wolności, jednostek - niewolnikow.
>


Ok. Ale odpowiedz na pytanie czy kłamstwo lub jego brak Cię zmienia .
Rafał Poniecki (7132 punktów)
>>komu postawicie pomnik?
prawdziwe barany nie dadzą sie rozpierdolic<<

No to najlepiej postawić pomnik baranom. Ci pozostali nie są jednoznacznie pozytywni, żeby dla nich marnować miejsce i kamień.
11-01-2022 11:05 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>komu postawicie pomnik?
>prawdziwe barany nie dadzą sie rozpierdolic
> to najlepiej postawić pomnik baranom.
podoba mi sie Twój pomysł, potrzebujemy pomnika baranów

patoelity, barany widzą jako bezwolne jednostki, wg nich (patoelit i ich niewolnikow) taki pomnik wygląda tak, statek pełen baranów na pełnym morzu, jeden wypada za burte, za nim pozostali, kotłują sie na pokładzie żeby wypaść. Patoelity sa niesamowite w kreacji naszej istoty (celem zniewolenia nas poprzez indywidualizm)

przeprowadźmy eksperyment, zaladujmy barany na statek, wyrzućmy jednego, zobaczmy czy pozostałe, tak jak głoszą patoelity -celem propagacji indywidualizmu, wolności, naszego zniewolenia - za nim skoczą
Rafał Poniecki (7132 punktów)
>> przeprowadźmy eksperyment, zaladujmy barany na statek, wyrzućmy jednego, zobaczmy czy pozostałe, tak jak głoszą patoelity -celem propagacji indywidualizmu, wolności, naszego zniewolenia - za nim skoczą<<

Kultowymi masowymi samobójcami są lemingi, tyle że jak to jest u podstaw praktycznie każdego kultu, jest to wierutna bzdura, która nawet została poparta kryminalnym filmikiem. Kryminalnym w tym sensie, że jego producenci to kryminaliści, którzy siłą wypychali lemingi ze skarpy do morza.
Sądzę, że z baranami jest podobnie. Są to zwierzęta stadne, więc podążają za przewodnikiem stada, czy to jest inny baran, czy pasterz. Ale, jak to jest coraz bardziej oczywiste dla tych, którzy chcą widzieć, w przeciwieństwie do ludzi - podobno inteligentnych - zwierzęta nie wybierają sobie na przewodnika najgłupszego osobnika. (Ukłon w stronę głosujących na Bandę Kaczora).
okragly (21676 punktów)
>>> przeprowadźmy eksperyment, zaladujmy barany na statek, wyrzućmy jednego, zobaczmy czy pozostałe, tak jak głoszą patoelity -celem propagacji indywidualizmu, wolności, naszego zniewolenia - za nim skoczą<<
>Kultowymi masowymi samobójcami są lemingi,
lemingi to nie nasza wspólnota, zapożyczenie, ale skąd? u nas jadąc PKP do szkoly było krzyczane np stacja łąki, barany wysiadać


potrzebujemy pasterza który nasz zaprowadzi na soczyste łąki

>Sądzę, że z baranami jest podobnie. Są to zwierzęta stadne, więc podążają za przewodnikiem stada, czy to jest inny baran, czy pasterz. Ale, jak to jest coraz bardziej oczywiste dla tych, którzy chcą widzieć, w przeciwieństwie do ludzi - podobno inteligentnych - zwierzęta nie wybierają sobie na przewodnika najgłupszego osobnika.
nie wiem jak u baranów ale u krów (bez byków) najważniejsza nie idzie na przedzie (tam zwykle mlode cielaki gnają) ale w środku stada

bez ironii, komu postawiłbyś pomnik?
ja Andrzejowi L

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365