kiedy i jak? powinno się nadawac nam imię. W raju na pewno nie nadawali w pierwszych latach Imie samo z siebie sie ksztaltowało, z człowiekiem, rosło (malało) z nim.
nadawanie imion przed urodzinami jest nieracjonalne. Raj byl racjonalny, My racjonaliści jesteście nieracjonalni, no bo na jakiej podstawie nadajecie imiona dzieciom?
np czy można nadać dziewczynce nowonarodzonej imie Racjonalistka? ale 6 letniej, jak najbardziej
w raju 6 lat, to czas nadawania imienia |