 |
Źle się bardzo dzieje nad Potomakiem Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 25-01-2022 07:59 | Arminius (25555 punktów) | Źle się bardzo dzieje nad Potomakiem | Źle się dzieje w państwie amerykańskim. Zdecydowana większość Amerykanów uważa, że kraj "zmierza w złym kierunku", "stacza się po równi pochyłej", że ich dochody maleją, że wzrastają koszta życia, że polityczne podziały będą się tylko pogłębiały i że amerykańska demokracja jest zagrożona. Amerykanie w zdecydowanej większości źle się wyrażają o czołowych amerykańskich partiach politycznych. Zainteresowanych problemem - odsyłam do podlinkowanego materiału. www.nbcnew(*)irection-new-nbc-news-n1287888"WASHINGTON — Overwhelming majorities of Americans believe the country is headed in the wrong direction, that their household income is falling behind the cost of living, that political polarization will only continue and that there's a real threat to democracy and majority rule. What's more, the nation's top politicians and political parties are more unpopular than popular, and interest in the upcoming November midterms is down — not up. And when Americans were asked to describe where they believe America is today, the top answers were "downhill," "divisive," "negative," "struggling," "lost" and "bad." | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | romaro (25211 punktów) | >Źle się dzieje w państwie amerykańskim. Co ty nie powiesz. Firmę otwarli, i już masz odwagę (skryty za podwójną kominiarką), pisać z rana? Ostatnio Arminius pisał o "bezkompromisowej nagonce na Iran ze strony USA". W masakrze z 1988 roku reżim irański rozstrzelał ponad 30 000 więźniów politycznych, głównie członków i sympatyków Organizacji Mudżahedinów Ludowych Iranu (PMOI). Masakra została przeprowadzona na podstawie fatwy wydanej przez złowrogiego Ruhollaha Chomeiniego. Jednym z najbardziej odrażających i jednym z głównych odpowiedzialnych za masowe egzekucje więźniów politycznych w Iranie w 1988 przywódców tamtej rewolty był członek komisji śmierci w Teheranie, ówczesny prokurator Trybunału Rewolucyjnego, obecny prezydent Iranu Ebrahim Raissi,
Co ma w tej głowie, albo za ile się przehandlował, że takie propagandowe zlepki wielokrotnie na FR wkleja? I to teraz gdy Putin dogaduje się z Raissim w sprawie Ukrainy. Putinowski czy islamski propagandysta? Ideowiec czy Judasz za srebrniki zwerbowany?
|
|
 | | Arminius (25555 punktów) | Iran w ramionach Putina | >>Źle się dzieje w państwie amerykańskim. >Co ty nie powiesz. Firmę otwarli, i już masz odwagę (skryty za podwójną kominiarką), pisać z rana?
Firmę? Jeszcze w pieleszach domowych się pławię.
>Ostatnio Arminius pisał o "bezkompromisowej nagonce na Iran ze strony USA". >W masakrze z 1988 roku reżim irański rozstrzelał ponad 30 000 więźniów politycznych, głównie >członków i sympatyków Organizacji Mudżahedinów Ludowych Iranu (PMOI). Masakra została >przeprowadzona na podstawie fatwy wydanej przez złowrogiego Ruhollaha Chomeiniego. >Jednym z najbardziej odrażających i jednym z głównych odpowiedzialnych za masowe egzekucje >więźniów politycznych w Iranie w 1988 przywódców tamtej rewolty był członek komisji śmierci w >Teheranie, ówczesny prokurator Trybunału Rewolucyjnego, obecny prezydent Iranu Ebrahim Raissi, > Co ma w tej głowie, albo za ile się przehandlował, że takie propagandowe zlepki wielokrotnie na >FR wkleja? I to teraz gdy Putin dogaduje się z Raissim w sprawie Ukrainy. > Putinowski czy islamski propagandysta? Ideowiec czy Judasz za srebrniki zwerbowany?
Ta nagonka jest przede wszystkim ze strony Izraela. Aktywność USA jest wtórna - wykonuje polecenia lobby syjonistyczno - żydowskiego nad Potomakiem. Jeżeli zaś chodzi o meritum sprawy, należy podkreślić, iż była to wewnętrzna sprawa tego kraju. Iran nie napadł na innym kraj - sam zaś stał się ofiarą napaści ze strony Iraku, wspomaganego przez Zachód. Czy mam panu przytoczyć ile ofiar przyniosły - na przykład - amerykańskie interwencje po całym globie? Ofiar rzecz jasna nie amerykańskich???
>Co ma w tej głowie, albo za ile się przehandlował, że takie propagandowe zlepki wielokrotnie >na FR wkleja? I to teraz gdy Putin dogaduje się z Raissim w sprawie Ukrainy.
Iran został wepchnięty w ramiona Rosji przez taką a nie inną wściekle antyperską i irracjonalna politykę USA. A za taki stan rzeczy odpowiada Izrael i lobby wiadomo jakie nad wiadomo jaką rzeką. Jest to kolejny powód by krytycznie wypowiadać się o Żydach. Bo jak widać ich działania szkodzą Europie Środkowo - Wschodniej.
>Putinowski czy islamski propagandysta?
Jest postęp, rezygnuje pan powoli z reductio ad Hitlerum.
>Ideowiec czy Judasz za srebrniki zwerbowany?
I proszę, jaki antysemita się z niego zrobił zadeklarowany. Ale nie ze mną te numery komentatorze romaro. Tak szybko i łatwo swego obmierzłego filojudaizmu nie odkupisz.
|
|
|  | 2 na 2 | romaro (25211 punktów) | Raissi pod ramię z Putinem przeciwko Ukrainie. | >Iran został wepchnięty w ramiona Rosji przez taką a nie inną wściekle antyperską i irracjonalna politykę USA. A za taki stan rzeczy odpowiada Izrael i lobby wiadomo jakie nad wiadomo jaką rzeką. Jest to kolejny powód by krytycznie wypowiadać się o Żydach. Bo jak widać ich działania szkodzą Europie Środkowo - Wschodniej. >>Ideowiec czy Judasz za srebrniki zwerbowany? Myślę, że zwerbowany, bo za głupi i nie ogarnia co się w koło dzieje. Znamienne, że durny nie słyszał o wizycie w ostatnich dniach w Rosyjskiej Dumie Irańskiego zbrodniarza.
>>Putinowski czy islamski propagandysta? Dokładnie tak i to teraz gdy Ukraina potrzebuje wsparcia takie gnidy jak ty wysługują się reżimom ruskim i irańskim.
>Jest postęp, rezygnuje pan powoli z reductio ad Hitlerum. Nie tylko nie widzę nic złego w jej stosowaniu, a nawet namawiam do stosowania Argumentum ad Hitlerum, którego tak bardzo się wystrzegasz, a który tutaj często próbujesz rozmydlić, by ośmieszyć i wywołać efekt mrożący u osób, które z racji wiedzy i zdolności do myślenia analitycznego widzą konotacji pomiędzy współczesną tzw. "prawicą", a ideałami Niemiec lat 30. Ale krótko mówiąc - twoje faszystowskie wychowanie nie ma znaczenia gdy debatujemy o Iranie.
>Firmę? Jeszcze w pieleszach domowych się pławię. Bujaj Armi, bujaj... Powtórzę - Firmę otwarli, i już masz odwagę (skryty za podwójną kominiarką), pisać z rana.
|
|
| |  | | Arminius (25555 punktów) | tematycznie bez hejtu | >>Iran został wepchnięty w ramiona Rosji przez taką a nie inną wściekle antyperską i irracjonalna politykę USA. A za taki stan rzeczy odpowiada Izrael i lobby wiadomo jakie nad wiadomo jaką rzeką. Jest to kolejny powód by krytycznie wypowiadać się o Żydach. Bo jak widać ich działania szkodzą Europie Środkowo - Wschodniej. >>>Ideowiec czy Judasz za srebrniki zwerbowany? >Myślę, że zwerbowany, bo za głupi i nie ogarnia co się w koło dzieje. Znamienne, że durny nie słyszał o wizycie w ostatnich dniach w Rosyjskiej Dumie Irańskiego zbrodniarza. >>>Putinowski czy islamski propagandysta? >Dokładnie tak i to teraz gdy Ukraina potrzebuje wsparcia takie gnidy jak ty wysługują się reżimom ruskim i irańskim. >>Jest postęp, rezygnuje pan powoli z reductio ad Hitlerum. >Nie tylko nie widzę nic złego w jej stosowaniu, a nawet namawiam do stosowania Argumentum ad Hitlerum, którego tak bardzo się wystrzegasz, a który tutaj często próbujesz rozmydlić, by ośmieszyć i wywołać efekt mrożący u osób, które z racji wiedzy i zdolności do myślenia analitycznego widzą konotacji pomiędzy współczesną tzw. "prawicą", a ideałami Niemiec lat 30. >Ale krótko mówiąc - twoje faszystowskie wychowanie nie ma znaczenia gdy debatujemy o Iranie. >>Firmę? Jeszcze w pieleszach domowych się pławię. >Bujaj Armi, bujaj... Powtórzę - Firmę otwarli, i już masz odwagę (skryty za podwójną kominiarką), pisać z rana.
Proszę pisać na temat - bez hejtu/argumentów personalnych. W przeciwnym razie zmuszony będę usuwać pańskie wpisy.
|
|
| | |  | 2 na 2 | romaro (25211 punktów) | Rasistowski hejter się oburza? | No przecież, dla takiego rasistowskiego hejtera cenzura jest chlebem powszednim
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|