Racjonalista - Strona głównaDo treści
Prosto z serca

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
17-10-2007 10:42olszewska (20 punktów)Prosto z serca
swiat odcina mi skrzydla
juz nie jestem aniolem
juz nim nie bede
anioly umarly
a ja zostalam
zyjac na tym swiecie
bez skrzydel
nie moge sobie poradzic
nie moge ich znalezc
gdzie sa moje skrzydla?
odcieli mi je
skrzywdzili
to juz koniec
nadchodzi zycie
a w zyciu czai sie smierc
zbierajac krwawe zniwa
w zyciu czai sie smierc
juz nigdy nie bede szczesliwa

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

G.K. (1679 punktów)
Znajdź sobie chłopaka, przejdzie.
nieobecny
Nie jest tak źle, naprawdę. Bez dużego wysiłku, od zaraz, możesz dokonać istotnej zmiany w swoim życiu. Niech to będzie coś niezbyt dużego, ważny pierwszy krok. Możesz np. nauczyć się pisać polskie literki: Prawy Alt + a = ą; + c = ć; + e = ę itd.
Zbysław Śmigielski (8639 punktów)

   Wyliczanka świetna, ale gdzie jest bęc?
dzidziaaa (84 punktów)
>swiat odcina mi skrzydla
>nie moge ich znalezc
>gdzie sa moje skrzydla?
>odcieli mi je
>skrzywdzili
>to juz koniec

polecam psychologa.
ale i tak najbardziej podoba mi się ten łzawy tytuł "prosto z serca" to prawie jak zapowiedź jakiegoś serialu wenezuelskiego

PS : niestety nie wzbudziły we mnie podziwu Twoje bazgroły. tego typu pierdoły pisałam, jak miałam 12 lat i bardzo mi się nudziło.
piątek (1035 punktów)
>swiat odcina mi skrzydla
>juz nie jestem aniolem
Niby taka smutna a aniołem się nazywamy?
>juz nim nie bede
A byłaś?
>anioly umarly
wiesz?
>a ja zostalam
Najwyraźniej
>zyjac na tym swiecie
Masz świadomość swego istnienia, to nie jest tak źle
>bez skrzydel
Nie ty jedyna, ja też muszę używać samolotów
>nie moge sobie poradzic
trudno
>nie moge ich znalezc
>gdzie sa moje skrzydla?
Nie wiem
>odcieli mi je
Brutale
>skrzywdzili
Współczuje
>to juz koniec
Nareszcie
>nadchodzi zycie
Yea!
>a w zyciu czai sie smierc
Najwidoczniej Dobrze się ukryła
>zbierajac krwawe zniwa
Dożynki:D?
>w zyciu czai sie smierc
Podobno
>juz nigdy nie bede szczesliwa
Tata przestał do wanny wchodzić?
>


"Bóg uczynił mnie ateistą. Kim Ty jesteś by kwestionować jego mądrość"
Tofik (5585 punktów)
Powiem Ci, że całkiem ładnie powiedziane. Ja też się tak czasem czuję, że np. nie mam czasu uczyć się tego co chcę, bo szkoła nie daje mi na to czasu zakładając swój program, a ja jestem jedną z nielicznych, która wolałaby w tym czasie zrobić dwa razy więcej, ale nie ma na to czasu. Właściwie rzadko albo nigdy nie możemy pokazać SIEBIE. Nie pozwalają nam na to normy, nie pozwalają rozwinąć skrzydeł, dlatego mamy tylko ukrytych ateistów, malarzy, którzy nie zdążyli w swoim życiu nic namalować i innych ludzi, którym "obcięto skrzydła"

"Bez bogów można żyć normalnie. BEZ ROZUMU - NIE!" Drobner

Wróć do listy wątków działu Kultura

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365