Powiem Ci, że całkiem ładnie powiedziane. Ja też się tak czasem czuję, że np. nie mam czasu uczyć się tego co chcę, bo szkoła nie daje mi na to czasu zakładając swój program, a ja jestem jedną z nielicznych, która wolałaby w tym czasie zrobić dwa razy więcej, ale nie ma na to czasu. Właściwie rzadko albo nigdy nie możemy pokazać SIEBIE. Nie pozwalają nam na to normy, nie pozwalają rozwinąć skrzydeł, dlatego mamy tylko ukrytych ateistów, malarzy, którzy nie zdążyli w swoim życiu nic namalować i innych ludzi, którym "obcięto skrzydła"
"Bez bogów można żyć normalnie. BEZ ROZUMU - NIE!" Drobner
|