 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kultura
| Napisano | Autor | Tytuł | | 20-10-2007 09:49 | olszewska (20 punktów) | Tchnienie chwili | czasem mysle ze mam wszystko czasem placze ze nie mam nic duzo mowie o milosci ale nie wiem o niej nic jestem tak bardzo samotna i czasem brakuje mi sil pragne kogos kto nie istnieje kto nie ucaluje mnie do snu kogoś, kogo bicia serca nie uslysze kto nie rozjasni mych oczu ogniem milosci nie bedzie mnie kochal, pozadal mowil ze jestem dla niego calym swiatem bo ja... jestem skazana na samotnosc na ciemnosc posrodku dnia krzyczac po pomoc każąc sie przed mężczyzną żebrząc o odrobine czulosci trwam bezladnie w gluchej ciszy... trawam jestem silna!! dam rade a jak nie mą przyjaciolką zostanie tylko .... śmierc. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | LEGION. (3161 punktów) | Nobla! Pokojowego,jak się ludzie śmieją, to zabijać się odechciewa...
Jędrzej, Maciej, Roman - Hmmm... Tak! To ewidentnie obala teorię ewolucji
|
|
 | 2 na 2 | Gosia (9452 punktów) | Dawno temu był sobie młody człowiek, który obiecał sobie zostać wielkim pisarzem. Mówił: "Chcę pisać rzeczy, które poruszą ludzi aż do głębi, rzeczy, które będą sprawiały, że będą krzyczeć, płakać, zwijać się z bólu i wściekłości!". Dziś pracuje dla Microsoftu, pisząc komunikaty o błędach...
|
|
|  | 1 na 1 | diogenes (42753 punktów) | >..Chcę pisać rzeczy, które poruszą ludzi aż do głębi, >rzeczy, które będą sprawiały, że będą krzyczeć, płakać, zwijać się z bólu i wściekłości! Dziś pracuje dla Microsoftu...
sadyzm nie jest przepisem na literaturę (zrobił to już pewien markiz) a swoja drogą...dziwi dobór kadr w majkrosofcie
|
|
|  | 2 na 2 | Jacek Krysztofik (1390 punktów) | > Dziś pracuje dla Microsoftu, pisząc komunikaty o błędach... To też można robić "artystycznie". Haiku:Errors have occurred. We won't tell you where or why. Lazy programmers. www.strangeplaces.net/weirdthings/haiku.html Agorafobia — nieuzasadniona niechęć do Gazety wyborczej.
|
|
| |  | | michiko (596 punktów) | > [cytat=Haiku]Dobre , dobre ...
|
|
| |  | 1 na 1 | APawłowski (1150 punktów) | Nie przypuszczam, aby Linuks stał sie kanwą podobnej twórczości. Oto powód, czas pracy bez wyłączania mojego staruszka: Cytat:andrzej@AndrzejP:~$ uptime 21:55:58 up 34 days 8:13 hours, 2 users, load average: 0.00, 0.07, 0.05 Czyli pracuje stabilnie i to lubię. Komunikaty o błędach jedynie jeśli ja cos mu narozrabiam, ale i to nie jest problemem. Polecam wszystkim.
|
|
| | |  | 1 na 1 | Jacek Krysztofik (1390 punktów) | Cóż. Linuks jest wytworem wybitnie socjalistycznym. Mój uptime na dziś: 18:38:54 up 57 days, 22:36, 1 user, load average: 0.41, 0.40, 0.41 Load wysoki, bo mam dużo usług uruchomionych.
Co prawda mój Win2K na P225MHz (podkręcony ze 180) potrafił wytrzymać ponad 40 dni. Niestety, instalacja programu wymagała restartu.
Uważam, że do bezpiecznego używania komputera zdolnych jest ok 10% użyszkodników. Najbezpieczniejszym samochodem możne wjechać do Wisły, jeśli się nie uważa.
Agorafobia — nieuzasadniona niechęć do Gazety wyborczej.
|
|
| | | |  | | APawłowski (1150 punktów) | Wygrałeś, Load'em też
|
|
| | | | |  | | Jacek Krysztofik (1390 punktów) | Nie ja, OpenSource. To Ubuntu, Slackware wytrzymywał dużo więcej.
Mała uwaga: apostrof przed końcówką odmiany występuje jedynie po głosce niemej.
|
|
| |  | 1 na 1 | diogenes (42753 punktów) | >Dziś pracuje dla Microsoftu, pisząc komunikaty o błędach... >To też można robić "artystycznie".
wszystko można robić artystycznie. von hagen robi sztukę ze zwłok, seryjny zabójca zmierza do perfekcji...
może dlatego laotse sądził, że prawda nie jest piękna...
|
|
1 na 1 | diogenes (42753 punktów) | >duzo mowie o milosci >ale nie wiem o niej nic
jak się czegoś dowiesz - daj znać...
|
|
| dzidziaaa (84 punktów) | powiem Ci, że wytrwała jesteś. po tym wcześniejszym wierszu jeszcze te swoje gryzmoły publikujesz? proponuję szukać miłości gdzie indziej  > jestem tak bardzo samotna> i czasem brakuje mi silto wyjdź do ludzi, nie użalaj się nad sobą > czasem mysle ze mam wszystko> czasem placze ze nie mam nicSchizofrenia? > bo ja... jestem skazana na samotnosc> na ciemnosc posrodku dniaszkoda mi Cię. skorzystałaś z tego psychologa czy nie?
|
|
 | 2 na 2 | Tofik (5585 punktów) | To nic złego, że dziewczyna pisze wiersze. Każdy ma czasem doła, ona trochę większego i pisze jak go odczuwa, ale to nic strasznego. Jeśli chce to może porozmawiać z psychologiem, ale sama też sobie pewnie poradzi, bo w fajny sposób rozładowuje swoje problemy.
"Bez bogów można żyć normalnie. BEZ ROZUMU - NIE!" Drobner
|
|
|  | | Dżingersukkubus (20 punktów) | > To nic złego, że dziewczyna pisze wiersze. Każdy ma czasem doła, ona trochę większego i pisze jak go odczuwa, ale to nic strasznego. Jeśli chce to może porozmawiać z psychologiem, ale sama też sobie pewnie poradzi, bo w fajny sposób rozładowuje swoje problemy.> "Bez bogów można żyć normalnie. BEZ ROZUMU - NIE!" Drobner> Nawet nie chodzi o doła mam piękne życie cudownego chłopaka ktory jest fragmentem mojej duszy.. Ale czasem czlowiek czuje się poprostu samotny. Tak normalnie  Czasem zastanawiam sie czemu ludzie tego nie pojmują.
|
|
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|