Racjonalista - Strona głównaDo treści
Tchnienie chwili

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
20-10-2007 09:49olszewska (20 punktów)Tchnienie chwili
czasem mysle ze mam wszystko
czasem placze ze nie mam nic
duzo mowie o milosci
ale nie wiem o niej nic
jestem tak bardzo samotna
i czasem brakuje mi sil
pragne kogos kto nie istnieje
kto nie ucaluje mnie do snu
kogoś, kogo bicia serca nie uslysze
kto nie rozjasni mych oczu ogniem milosci
nie bedzie mnie kochal, pozadal
mowil ze jestem dla niego calym swiatem
bo ja... jestem skazana na samotnosc
na ciemnosc posrodku dnia
krzyczac po pomoc
każąc sie przed mężczyzną
żebrząc o odrobine czulosci
trwam
bezladnie w gluchej ciszy...
trawam
jestem silna!!
dam rade
a jak nie
mą przyjaciolką zostanie tylko ....
śmierc.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

LEGION. (3161 punktów)
Nobla! Pokojowego,jak się ludzie śmieją, to zabijać się odechciewa...

Jędrzej, Maciej, Roman - Hmmm... Tak! To ewidentnie obala teorię ewolucji
20-10-2007 13:34 
 Ocena 2 na 2
Gosia (9452 punktów)
Dawno temu był sobie młody człowiek, który obiecał sobie zostać
wielkim pisarzem. Mówił: "Chcę pisać rzeczy, które poruszą ludzi aż do głębi,
rzeczy, które będą sprawiały, że będą krzyczeć, płakać, zwijać się z bólu i
wściekłości!".

Dziś pracuje dla Microsoftu, pisząc komunikaty o
błędach...
20-10-2007 17:02 
 Ocena 1 na 1
diogenes (42753 punktów)
>..Chcę pisać rzeczy, które poruszą ludzi aż do głębi,
>rzeczy, które będą sprawiały, że będą krzyczeć, płakać, zwijać się z bólu i wściekłości! Dziś pracuje dla Microsoftu...

sadyzm nie jest przepisem na literaturę (zrobił to już pewien markiz)
a swoja drogą...dziwi dobór kadr w majkrosofcie
20-10-2007 17:45 
 Ocena 2 na 2
Jacek Krysztofik (1390 punktów)
>Dziś pracuje dla Microsoftu, pisząc komunikaty o błędach...
   To też można robić "artystycznie".
Haiku:
Errors have occurred.
We won't tell you where or why.
Lazy programmers.


www.strangeplaces.net/weirdthings/haiku.html

Agorafobia — nieuzasadniona niechęć do Gazety wyborczej.
michiko (596 punktów)
>[cytat=Haiku]
Dobre , dobre ...
20-10-2007 22:44 
 Ocena 1 na 1
APawłowski (1150 punktów)
Nie przypuszczam, aby Linuks stał sie kanwą podobnej twórczości. Oto powód, czas pracy bez wyłączania mojego staruszka:
Cytat:
andrzej@AndrzejP:~$ uptime
21:55:58 up 34 days 8:13 hours, 2 users, load average: 0.00, 0.07, 0.05

Czyli pracuje stabilnie i to lubię. Komunikaty o błędach jedynie jeśli ja cos mu narozrabiam, ale i to nie jest problemem. Polecam wszystkim.
21-10-2007 18:43 
 Ocena 1 na 1
Jacek Krysztofik (1390 punktów)
   Cóż. Linuks jest wytworem wybitnie socjalistycznym. Mój uptime na dziś:
   18:38:54 up 57 days, 22:36, 1 user, load average: 0.41, 0.40, 0.41
   Load wysoki, bo mam dużo usług uruchomionych.

   Co prawda mój Win2K na P225MHz (podkręcony ze 180) potrafił wytrzymać ponad 40 dni. Niestety, instalacja programu wymagała restartu.

   Uważam, że do bezpiecznego używania komputera zdolnych jest ok 10% użyszkodników. Najbezpieczniejszym samochodem możne wjechać do Wisły, jeśli się nie uważa.

Agorafobia — nieuzasadniona niechęć do Gazety wyborczej.
APawłowski (1150 punktów)
Wygrałeś, Load'em też
Jacek Krysztofik (1390 punktów)
Nie ja, OpenSource. To Ubuntu, Slackware wytrzymywał dużo więcej.

   Mała uwaga: apostrof przed końcówką odmiany występuje jedynie po głosce niemej.
20-10-2007 23:03 
 Ocena 1 na 1
diogenes (42753 punktów)
>Dziś pracuje dla Microsoftu, pisząc komunikaty o błędach...
>To też można robić "artystycznie".

wszystko można robić artystycznie.
von hagen robi sztukę ze zwłok,
seryjny zabójca zmierza do perfekcji...

może dlatego laotse sądził,
że prawda nie jest piękna...
diogenes (42753 punktów)
>duzo mowie o milosci
>ale nie wiem o niej nic

jak się czegoś dowiesz - daj znać...
dzidziaaa (84 punktów)
powiem Ci, że wytrwała jesteś. po tym wcześniejszym wierszu jeszcze te swoje gryzmoły publikujesz? proponuję szukać miłości gdzie indziej

>jestem tak bardzo samotna
>i czasem brakuje mi sil

to wyjdź do ludzi, nie użalaj się nad sobą

>czasem mysle ze mam wszystko
>czasem placze ze nie mam nic

Schizofrenia?

>bo ja... jestem skazana na samotnosc
>na ciemnosc posrodku dnia

szkoda mi Cię. skorzystałaś z tego psychologa czy nie?
22-10-2007 16:16 
 Ocena 2 na 2
Tofik (5585 punktów)
To nic złego, że dziewczyna pisze wiersze. Każdy ma czasem doła, ona trochę większego i pisze jak go odczuwa, ale to nic strasznego. Jeśli chce to może porozmawiać z psychologiem, ale sama też sobie pewnie poradzi, bo w fajny sposób rozładowuje swoje problemy.

"Bez bogów można żyć normalnie. BEZ ROZUMU - NIE!" Drobner
Dżingersukkubus (20 punktów)
>To nic złego, że dziewczyna pisze wiersze. Każdy ma czasem doła, ona trochę większego i pisze jak go odczuwa, ale to nic strasznego. Jeśli chce to może porozmawiać z psychologiem, ale sama też sobie pewnie poradzi, bo w fajny sposób rozładowuje swoje problemy.
>
"Bez bogów można żyć normalnie. BEZ ROZUMU - NIE!" Drobner

>
Nawet nie chodzi o doła mam piękne życie cudownego chłopaka ktory jest fragmentem mojej duszy.. Ale czasem czlowiek czuje się poprostu samotny. Tak normalnie Czasem zastanawiam sie czemu ludzie tego nie pojmują.

Wróć do listy wątków działu Kultura

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365