>Co sadzicie na temat tej akcji Mlodziezy >Wszechpolskiej?? To jest charakterystyczne dla tych młodych ludzi. Nie brutalna przemoc dominująca w mediach /nie tylko elektronicznych/, nie problemy wykluczenia społecznego i ekonomicznego, ale tzw. poronografia stała się ich głównym celem działania. W tych środowiskach tak często szermuje się opinią, że np. problem klerykalizacji kraju i wszystkie kwestie z tym związane to - temat zastępczy. A jak nazwać ich żałosne działania? Pokłosiem takiej nanachalnej walki z poronografią może być swoista psychologiczna blokada racjonalnego rozmawiania o tych problemach w gronie młodych ludzi. Joachim Patryas www.kkwitolerancji.com
|