Racjonalista - Strona głównaDo treści
Przyczyny małżeństwa.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
18-06-2005 01:42Homo sapiensPrzyczyny małżeństwa.
Mam pytanie do małżonków piszących na tym forum. Czy ożeniliście się w afekcie, czy z premedytacją?
Hehe...
Spytajcie o to swoich współmałżonków. Tylko jak coś to ja wam tego nie podsunąłem.

hmmm (5 punktów)
ja sądze że róznie bywa ale ja wiem czy małżeństwoj est tak złe...
heather
Homo sapiens
>ja sądze że róznie bywa ale ja wiem czy małżeństwoj est tak złe...
>heather

Moim zdaniem (a mam doświadczenie), małżeństwo jest super. To był tylko taki żart.
inhet (1073 punktów)
Małżeństwo jest zawse z premedytacją, ale czasem premedytacja może być spowodowana afektem.
Monia
Jest jeszcze efekt Romea i Julii. Co zakazane to lepsze, czyli na zlosc mamie odmroze sobie uszy. Nie polecam . Katastrofa gwarantowana
lutka
"Ludzie żenią się, gdyż nie wiedzą, co czynią, albo dlatego, że nie wiedzą, co począć..." napisał pewien niepoprawny racjonalista, monsieur de Sade.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365