Witam. Po moim ostatnim tekście zarzucono mi, że nienawidzę Żydów i rowerzystów. Wyjaśniam: Bardzo szanuję Żydów i uważam ich za wspaniałych ludzi. Co do rowerzystów, to sam jestem zapalonym miłośnikiem tego sportu. Jednak jako katolik nie zgadzam się z filozofią masonów. Stosuję zasadę:"Widzieć, oceniać i działać". Ale pamiętam również o zasadzie:"Oceniać zachowanie, ale nigdy nie oceniać autorów konkretnego zachowania". Pozdrawiam. |