> Sądzę, że na każdym z nas spoczywa obowiązek dołożenia> własnej cegiełki do krzewienia postępu, cywilizaji i> kultury rozumu. Ze swej strony nie omieszkałem bezczynnie> przyglądać się temu, jak wąsko i pobieżnie traktowane jest> hasło postępu w naszym kraju.> Aby temu przeciwdziałać założyłem stronę internetową pod> adresem:> www.postep.webpark.pl/enter.htm> Dwa pytania: Co o niej myślicie? I w jaki sposób mogę> promować ją w internecie?Hmm... spodziewałem się zupełnie czego innego. Przyznam, że się zawiodłem. Strona zawiera raczej własne przemyślenia autora. O postępie niewiele przeczytałem, a tym bardziej dowiedziałem. Miałem nadzieję zobaczyć ewolucję jakiegoś prądu myślowego, jakiegoś wynalazku. Wadą jest też to, że w niecałe pół godziny przeczytałem całą zawartość strony, ale to przejdzie z czasem i strona się sama zapełni. Aha i jeszcze pole "treść" przy wpisie do księgi gości jest zdecydowanie za małe i nie ułatwia wpisywania dłuższych komentarzy.
|