> witam!Wreszcie dorwałem się do Internetu  > wypisalem sie z religii w szkole, ale naszly mnie> watpliwosci (celowo zasiane przez rodzicow katolikow  > czy przypadkiem nie bede mial problemow w dostaniu sie na> studia. czy ktos sie na to przy rekrutacji patrzy i czy> kogos bedzie to w ogole tam obchodzilo?Nie, nie sądzę... w każdym razie moja uczelnia w ogóle się tym nie interesuje - i chwała jej za to - wychodzi bowiem ze słusznego założenia, że studentami są dorośli ludzie, którzy mają prawo decydować o sobie, także o swoim światopoglądzie i reszcie przekonań. Podejrzewam, że innym uczelniom też to będzie, mówiąc kolokwialnie, "zwisać". Pozdrawiam, -
|