>Jak najbardziej. Jednakże problem polega na tym, iż Rosja Putina nie odcięła się stanowczo od >stalinizmu i tradycji Związku Sowieckiego, w którym Żydokomuna odgrywała tak olbrzymią rolę. >Raczej przeciwnie, nawiązuje do niej i generalnie wycisza pamięć o zbrodniach stalinizmu - nie >nagłaśniając jak należy roli Żydokomuny w tym zbrodniczym procederze.
Bo tam widocznie nie rządzi obca im agentura. W Polsce głupkowatych Polaków OBCA AGENTURA odcięła od wszystkiego: majątku po rodzicach i do nich szacunku. Głupim Polakiem wcześniej sterowali Brytyjczycy, teraz ich rolę przejęli Amerykanie. W Polsce zawsze była cała masa chętnych do rządzenia, tylko żaden nie potrafił. Teraz tą polską głupotę dopuszczono do kierowania sobą. Polak gada co wie, a to co wie, to mu ktoś powiedział i mamy przez to polską komedię. Reżim amerykański z terenu Polski szykuje kolejną wojnę, normalne, że prowadzi propagandę ogłupiającą i szczuje na swoją ofiarę. My możemy tylko się domyślać nazwisk polskojęzycznych "patriotów", którzy tym kierują. To są w tej chwili sprawy najważniejsze, a to czy Żydzi zabili pięćdziesiąt czy sześćdziesiąt milionów Rosjan trzeba zostawić historykom. Dzisiaj mamy chronić Polskę od KOLEJNEJ WOJNY. Odsunąć agenturę CIA ze szczytów władzy i wojska. Nie wolno powielać propagandy ogłupiającej i siejącej nienawiść.
|