Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy Katolicyzm to krypto kanibalizm?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
16-11-2010 09:24sirBuk_PanBuk (6257 punktów)Czy Katolicyzm to krypto kanibalizm?
Ocena 5 na 5
"...Polskie i zagraniczne parafie masowo ubiegają się o relikwie błogosławionego kapelana..."
To o ks. Popiełuszce, ale tak ogólnie patrząc, dla "kasy", choć pewnie paru Natchnionych zagotuje, tną na kawałki każdego zmarłego. Oczywiście sławnego...
(fakty.inte(*)likwii-ksiedza-jerzego,1558226)

Przypomnę: jest listopad 2010r. XXI wiek.
wprost:

Polska plasuje się w ścisłej czołówce państw wyznających wartości związane z religią katolicką. Te same badania - projekt Human Values Studies - ujawniają jednocześnie, że aż 32 proc. Polek i Polaków wierzy w reinkarnację. I jest to najwyższy odsetek na kontynencie! W co, u licha, wierzą współcześni Polacy?

(www.wprost.pl/ar/182304/W-co-wierza-Polacy/)

W Kanibalizm czy w Duchy?

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

zachaj (5239 punktów)
>
>(www.wprost.pl/ar/182304/W-co-wierza-Polacy/)
>W Kanibalizm czy w Duchy?

Wierzę w moc sprawczą napletka Jezusa. Sprawia , że Świat staje się jeszcze bardzie absurdalny...
Kowalska (14008 punktów)
>W Kanibalizm czy w Duchy?

   To, że rozwłóczą kosteczki trupa po całej Polsce to jeszcze nie kanibalizm. Bardziej kanibalnie, że tak powiem, wygląda mi jedzenie Ciała Chrystusa i picie Jego Krwi.

   A co do duchów. To już księża egzorcyści wiedzą co robić. Nawet swój doroczny zjazd mają. Jakoś tak w lutym chyba.

Cytat:
Do Niepokalanowa przyjechało kilkudziesięciu egzorcystów z niemal każdej diecezji, egzorcyści zakonni oraz księża z zagranicy. W spotkaniu uczestniczy też m.in. ks. Andrzej Grefkowicz - egzorcysta archidiecezji warszawskiej, dyrektor Centrum Formacji "Wieczernik" w Magdalence k. Warszawy oraz przewodniczący Zespołu Koordynatorów Ruchu Odnowy w Duchu Świętym.


"Parówkowym skrytożercom mówimy NIE!"
16-11-2010 14:32 
 Ocena 3 na 3
sirBuk_PanBuk (6257 punktów)
>>W Kanibalizm czy w Duchy?
>    To, że rozwłóczą kosteczki trupa po całej Polsce to jeszcze nie kanibalizm.
No tak, to dopiero "padlinizm"...

>Bardziej kanibalnie, że tak powiem, wygląda mi jedzenie Ciała Chrystusa i picie Jego Krwi.
A to "wampiryzm"...

Ależ słów nowych się człowiek naumie przy tej religijności!

>    A co do duchów. To już księża egzorcyści wiedzą co robić. Nawet swój doroczny zjazd mają. Jakoś tak w lutym chyba.

No jak - to może jeszcze w walentynki????

Babajagi na miotłach zasuwają, ciekawe co pokażą egzorcyści...
Pewnie jeakieś s-class...


Cytat:
Do Niepokalanowa przyjechało kilkudziesięciu egzorcystów z niemal każdej diecezji, egzorcyści zakonni oraz księża z zagranicy. W spotkaniu uczestniczy też m.in. ks. Andrzej Grefkowicz - egzorcysta archidiecezji warszawskiej, dyrektor Centrum Formacji "Wieczernik" w Magdalence k. Warszawy oraz przewodniczący Zespołu Koordynatorów Ruchu Odnowy w Duchu Świętym.


To tam!!! - gdzie policjanci nie mogli pokonać bandziorów - teraz jasne - jak walczyli nie tylko ze zorganizowaną przestępczością ale i z Duchem Św to była ewidentna na nich pułapka!
16-11-2010 16:18 
 Ocena 3 na 3
Kowalska (14008 punktów)
>>    A co do duchów. To już księża egzorcyści wiedzą co robić. Nawet swój doroczny zjazd mają. Jakoś tak w lutym chyba.

>No jak - to może jeszcze w walentynki??? Babajagi na miotłach zasuwają, ciekawe co pokażą egzorcyści...

   To nie jest śmieszne. Wczoraj w programie "Minęła dwudziesta" w najlepszym czasie antenowym w TVP3, redaktorka zupełnie poważnie rozmawiała z klechami o tym, jak rozpoznać opętanie i jakie są metody walczenia z diabłem.

Jednym z pierwszych objawów opętania jest mówienie w obcych językach. Tak więc nie radzę się uczyć

"Parówkowym skrytożercom mówimy NIE!"
16-11-2010 16:41 
 Ocena 2 na 2
sirBuk_PanBuk (6257 punktów)
>To nie jest śmieszne. Wczoraj w programie "Minęła dwudziesta" w najlepszym czasie antenowym w TVP3, redaktorka zupełnie poważnie rozmawiała z klechami o tym, jak rozpoznać opętanie i jakie są metody walczenia z diabłem.

Dziękuje za ostrzeżenie! Od dziś kawa tylko ze święconej wody (choć to z olejkiem!)
I do tego Wadowicka Kremówka - będzie to bardzo Racjonalny zestaw śniadaniowo-kolacyjny!

>Jednym z pierwszych objawów opętania jest mówienie w obcych językach. Tak więc nie radzę się uczyć

To kasuje: [Raczej - się oduczać!] szybciej piszę niż czytam! Przepraszam! Nudny dziś dzień zawodowo i staram się Racjonalnie czas wykorzystać! A niewiele go...
Też uważam, że język polski jest the best! I niech się Świat uczy, bo Świebodzińska Figura jak brama Niebieska - będą pod nią TIRy ze wschodu na zachód i z zachodu na wschód. Pomykać! Trza tylko cudem autostradę Świebodzińską stworzyć.

(i tak mi się pomyślało, przepraszam, że w jej cieniu i tirówki się zmieszczą, ot - jaka pożyteczna budowla...)
16-11-2010 17:23 
 Ocena 7 na 7
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>A co do duchów. To już księża egzorcyści wiedzą co robić. Nawet swój doroczny zjazd mają. Jakoś tak w lutym chyba.

Nie jesteś na bieżąco, Kowalska. Już dwa zjazdy w roku mają:

www.naszdz(*)at=20101116&typ=wi&id=wi01.txt
Cytat:
Dziś coraz więcej ludzi walczy z opętaniem przez szatana. Stąd też wzrasta zapotrzebowanie na pomoc kapłanów. Wczoraj w Niepokalanowie rozpoczął się już drugi w tym roku Ogólnopolski Zjazd Egzorcystów, na którym kilkudziesięciu księży z całej Polski dzielić się będzie swoimi doświadczeniami w zakresie naukowym (sic! - big_zyd) praktycznym oraz duszpasterskim.


...a odjazdów to nawet sam szatan nie zliczy .

Harahefet sh'eli mele'ah betzlofahim
16-11-2010 17:32 
 Ocena 5 na 5
Kowalska (14008 punktów)
>Nie jesteś na bieżąco, Kowalska.

   Ja nie jestem na bieżąco? Ja? JA??!! TY... Ty...

Dziś śpisz na kanapie. O! To najbardziej bieżąca wiadomość!




"Parówkowym skrytożercom mówimy NIE!"
16-11-2010 17:39 
 Ocena 1 na 1
sirBuk_PanBuk (6257 punktów)
>Dziś śpisz na kanapie. O! To najbardziej bieżąca wiadomość!

a czy to taka zła wiadomość?
...droga do kanapy bowiem jest usłana kabzelkami od piwa..., denkami od jaboli... lub... hm, tego nie bo nie przejdzie przez moderatora...
ale myślę, że to i tak Piękna Aleja Doczesności...
16-11-2010 17:49 
 Ocena 1 na 1
Kowalska (14008 punktów)
>>Dziś śpisz na kanapie. O! To najbardziej bieżąca wiadomość!
>a czy to taka zła wiadomość?

   W sumie nie, bo ja też będę spała na kanapie.

   A tak btw... Żeby mojego posta dawać sobie jako przesłanie w profilu? No kaman... Ja jestem skromna i uczuciowa, i po tej informacji musiałam waleriany zażyć.

"Parówkowym skrytożercom mówimy NIE!"

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365