>Gazy, która jest największym na świecie więzieniem pod gołym niebem, którą można porównać z niemieckimi >obozami koncentracyjnymi, a zdaniem niektórych z warszawskim gettem
Jestem pewien, że w obozach koncentracyjnych nie mieli rakiet, a w warszawskim getcie CKM-ów i granatników.
Nie mam zamiaru przepraszać jeżeli kogoś urażę, ale wolę żeby ta jedna z wielu wylęgarni al-kaidy i innych islamskich organizacji terrorystycznych, była pod butem i średnio mnie obchodzi to, jak ciężki jest ten but. Przynajmniej Izraelskie wojsko ma gdzie ćwiczyć, dzięki czemu Izrael ma jedną z najlepszych armii na świecie. Przyda im się, jak Syria i Izrael postanowią działać.
|