Racjonalista - Strona głównaDo treści
PSR Wrocław, 24 I, dr Uczkiewicz: Rozterki unijne

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
22-01-2013 18:05Jacek Tabisz (30006 punktów)PSR Wrocław, 24 I, dr Uczkiewicz: Rozterki unijne
Ocena 1 na 1
Szanowni Państwo!

W imieniu Oddziału Wrocławskiego PSR zapraszam serdecznie na gościnny wykład dra Jacka Uczkiewicza Rozterki unijne, który odbędzie się w ramach Wrocławskiego Forum Wolnej Myśli w najbliższy czwartek, 24 stycznia, o godzinie 18:00 w INS Ram Pam Pam Pam (Rynek 48, I piętro, nad Pizzą Hut, obok Empiku).

Dr Jacek Uczkiewicz, były wiceminister finansów i wiceprezes NIKu, w latach 2004-2010 pełnił funkcję członka Europejskiego Trybunału Obrachunkowego w Luksemburgu, jako pierwszy Polak w jego składzie. Sprawując tę funkcję nadzorował kontrole budżetu Unii Europejskiej oraz kontrole wykonania zadań przez Komisję Europejską. Uczestniczył też aktywnie w reformowaniu Trybunału, inicjując pierwszą w historii tej instytucji strategię rozwoju informatycznego.

Wykład będzie dotyczył następujących zagadnień:

1. Geneza i ewolucja myśli zjednoczeniowej.
2. Główne wyzwania Unii Europejskiej.
3. Unia wobec kryzysu.
4. Unia a sprawa polska.

Po wykładzie jak zwykle odbędzie się dyskusja.

Zapraszam serdecznie,

Kaja Bryx
Przewodnicząca Oddziału Wrocławskiego PSR

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

25-01-2013 11:47Nie na temat
Marek Bielecki (2227 punktów)
(zablokowany)
Czy to ten sam Jacek Uczkiewicz - "główny pan od automatów"? Jeśli tak, to może opowie też o aferze z ustawą o grach losowych sprzed 10 lat?...
30-01-2013 13:39 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Czy to ten sam Jacek Uczkiewicz - "główny pan od automatów"? Jeśli
> tak, to może opowie też o aferze z ustawą o grach losowych sprzed 10 lat?...

Witam panie Marku
Przeczytałem pana wpis i widzę w nim mały błąd, powinien pan chyba napisać "może opowiedział"
miłego dnia!
Marek Bielecki (2227 punktów)
(zablokowany)
Witam

Faktycznie, powinien być czas przeszły.

A opowiedział?...
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>A opowiedział?...

Kto wie? Nie wiem, nie byłem. Najlepiej zapytać Jacka T.

---
31-01-2013 07:30 
 Ocena 3 na 3
Meretseger (61860 punktów)

>A opowiedział?...
A taki był temat wykładu?
Marek Bielecki (2227 punktów)
(zablokowany)
Po wykładzie była dyskusja, więc może wtedy ktoś go spytał o tę głośną sprawę?...

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365