Serdecznie zapraszamy wszystkich tarnowskich (i nie tylko) racjonalistów, wolnomyślicieli, humanistów, sceptyków, ateistów i agnostyków na spotkanie, które odbędzie się w sobotę, 9 lutego 2013 r. o godz. 17:00 w herbaciarni Ad Rem (Tarnów, ul. Bernardyńska 2). Jest to kontynuacja spotkania z 22 grudnia 2012 r. Tematy, na które zamierzamy dyskutować, to: - "Zakład Pascala" - czy wiara naprawdę się opłaca? - Kościoły ateistyczne - kiedy niewiara staje się religią... - Religie i filozofie Wschodu - co o nich wiemy? Spotkanie odbędzie się pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów. Wstęp wolny. Zachęcamy wszystkich do zapraszania znajomych! Strona wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/326050997511483/W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy skontaktować się z przedstawicielem organizatorów przez Facebooka ( www.facebook.com/JarGiel) lub e-mail: jaroslaw.gielczowski [at] psr.org.pl. Pozdrawiam w imieniu Organizatorów, A. R. Gutowski |