Dziś w "Uwadze" TVN o 19.50 reportaż o ateistach, w którym między innymi będzie Dorota Wójcik, oraz ja. Dziennikarz włożył wiele serca w materiał (choć nie wiem, jak go pocięli w studio). Ja między innymi zrobiłem z nim 4 godzinną wycieczkę ateistyczną po Wrocławiu, gdzie kręcił mnie w pięciu sceneriach, tak aby nawiązać do wpływu religii na życie miasta. Poza tym stale się ze mną konsultował telefonicznie a propos całego materiału, choć mówił, że musiał długo czekać, aby to w końcu poszło na TVN, no i musiał się pogodzić z tym, że spora część materiału została usunięta z reportażu (w niszowym TTV było tego więcej, tam ten reportaż szedł wcześniej). |