Poszukuję adwokata, który - pro publico bono - lub za niewielką opłatą, chciałby podjąć się reprezentowania studenta, który jako dziecko został wykorzystany seksualnie przez księdza katolickiego. Dodam, że w/w wygrał proces karny przeciwko księdzu w II instancji wyrok uprawomocniony. Poszkodowany obecnie chce wystąpić z powództwa cywilnego o odszkodowanie. |