>>Najwyższa temperatura, jaką kiedykolwiek zarejestrowano w Arktyce, 38C, została oficjalnie potwierdzona, będąc dzwonami alarmowymi nad zmieniającym się klimatem Ziemi.<<
To co, na wakacje będziemy jeździć na Grenlandię, która wreszcie, jak nazwa wskazuje, zazieleni się?
|