Racjonalista - Strona głównaDo treści
Biją dzwony na trwogę

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
15-12-2021 17:32MaxGolonko3 (3459 punktów)Biją dzwony na trwogę
Grafika:

ichef.bbci(*)978_gettyimages-1234239498.jpg

Najwyższa temperatura, jaką kiedykolwiek zarejestrowano w Arktyce, 38C, została oficjalnie potwierdzona, będąc dzwonami alarmowymi nad zmieniającym się klimatem Ziemi.

W syberyjskim mieście Wierchojańsk 20 czerwca ubiegłego roku.
Temperatura była o 18 stopni wyższa niż średnia dzienna maksymalna temperatura w czerwcu.
WMO, agencja ONZ, powiedziała, że ​​te ekstremalne upały bardziej pasują do Morza Śródziemnego niż Arktyki.

Po raz pierwszy agencja włączyła koło podbiegunowe do swojego archiwum raportów o ekstremalnych warunkach pogodowych.

WMO poinformowało, że temperatura 38 stopni została zmierzona na stacji meteorologicznej podczas wyjątkowej i długotrwałej syberyjskiej fali upałów.

To jest już lawina zła!

Siema
p.s.
Wszystkie wszechświaty są wieczne.

www.bbc.com/news/science-environment-59649066
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DyktaFon (9281 punktów)

>To jest już lawina zła!

Dodając do tego koronawirusa, to chyba mamy koniec świata... Najwyższy czas uciekać w kosmos. Tam bezpiecznie, bo nic nie ma... Próżnia i temperatura znacznie niższa...
Rafał Poniecki (7132 punktów)
>>Najwyższa temperatura, jaką kiedykolwiek zarejestrowano w Arktyce, 38C, została oficjalnie potwierdzona, będąc dzwonami alarmowymi nad zmieniającym się klimatem Ziemi.<<

To co, na wakacje będziemy jeździć na Grenlandię, która wreszcie, jak nazwa wskazuje, zazieleni się?
Arminius (25555 punktów)jak trwoga....
>Biją dzwony na trwogę...

Czyli jednak jak trwoga to do Boga - nawet u wojujących ateistów.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365