 |
Hipokryci niech nie pouczają Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 29-03-2022 09:32 | Arminius (25555 punktów) | Hipokryci niech nie pouczają 0 na 2 | Od pewnego czasu - w związku z zaistniałą sytuacją parawojenną - język moich wypowiedzi stał się bardziej szorstki i mniej eufemistyczny. Zadziwiła ta zmiana wielu - i w większości wypadków świadczy to tylko o ich ogromnej hipokryzji. Bo mój obecny szorstki język nadal jest znacznie łagodniejszy niż ich, sprzed wybuchu wojny. Przykładem komentatora, który ostatnio zaczął mnie pouczać w tej materii jest szarley. Przypadek absolutnie kwalifikowany obłudnej postawy jak wyżej. Medice (szarleju) cura te ipsum! Masz wielką belkę w swoim ślepiu - więc nie wytykaj drzazgi w oku bliźniego! Szarley wielokrotnie w wątkach mojego autorstwa (wchodzenie do czyjegoś salonu i robienie na środku dywanu kloca) - pomimo moich monitów wzywających do wstrzemięźliwości językowej - pozwalał sobie na skandaliczne, bezprecedensowe obrażanie polemistów. Poniżej zapodaję przykład szarlejowych "bukietów" którymi epatował swoich polemistów: > Sprawdzam czy wiedza tych osób o tym co wyraża Johannes Jerlas ograniczy liczbę "psich chujow"> Nie ograniczy> Ty psi chuju, który chce zabijać nieporadnych ludzi> Psi chuju, który nazwał własną matkę darmojadem> Psi chuju, wymyślający innym życiorysy i poglądy> Zadowolony z eksperymentu?> Możesz napisać na wszystkich odpustach kim jestem , a nie zmienię zdania o psim chuju> liczbę jego nawiązań o sprzedaży moich dzieci do prostytucji czy przypadkowych klientach mojej >mamy.> Cóż, to twój poziom dyskusji. Zarzucasz mi przestępstwo, wolno mi to samo> Na razie Johannes zarzeka się, że ma to w d... i z wyjawiona tożsamością czy bez nadal będzie >robił co chce.> Nie. Będę robił to co chcę, w granicach prawa. Tym się różnimy> Ale przecież Google tego jeszcze nie zaindeksowalo, nikt z rodziny Johannesa jeszcze do tego >nie dotarł,> Skąd wiesz? Aaaaa sam wymyśliłeś> żadne jego dziecko nie podjęło jeszcze z nim o tym rozmowy.> Paczpan a boisz się, że twoja mamusia przeczyta twoje obelgi pod jej adresem > To nie jest eksperyment, którego wynik możemy ustalić natychmiast> Natychmiast możemy ustalić wynik innego experymentu> Pewien ciul pouczający fizykow fizyki napisał kiedyś, że kilogram cukru ma inną masę kiedy >ciul na niego patrzy i inną kiedy nie patrzy. Zapytany o eksperyment (wykonalny w kuchni) >zrobił to co zwykle - zhamerliczył.> Patrz i obserwuj liczebnosc "psich chujow" w wypowiedziach Johannesa Jerlas,> Psi chuju - oszczerco> psi chuju - kłamco> psi chuju - hipokryto> Johannes Jerlas jest doskonałym materiałem do eksperymentu, bo to beton.> W oczach psiego chujawww.racjonalista.pl/forum.php/s,862702 | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | farmer (22440 punktów) | Arminus kłamco napisałeś o mnie kłamstwa .
Kłamco napisałeś to o mnie:
....trollu putinowksi.. .....putinowski poputcziku...
Łzesz na mój temat.
W obliczu wojny Putina zarzucasz mi bycie trolem Putina?
Łzesz jak bura suka kłamco.
Udowodnij moje powiazania.
Pisałem nie odpuszczę ci tych kłamstw
|
|
1 na 1 kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | > Od pewnego czasu - w związku z zaistniałą sytuacją parawojenną - język moich wypowiedzi stał się> bardziej szorstki i mniej eufemistyczny. Zadziwiła ta zmiana wielu - i w większości wypadków> świadczy to tylko o ich ogromnej hipokryzji. Bo mój obecny szorstki język nadal jest znacznie> łagodniejszy niż ich, sprzed wybuchu wojny. Przykładem komentatora, który ostatnio zaczął mnie> pouczać w tej materii jest szarley. Przypadek absolutnie kwalifikowany obłudnej postawy jak wyżej.> Medice (szarleju) cura te ipsum! Masz wielką belkę w swoim ślepiu - więc nie wytykaj drzazgi w oku> bliźniego! Szarley wielokrotnie w wątkach mojego autorstwa (wchodzenie do czyjegoś salonu i robienie> na środku dywanu kloca) - pomimo moich monitów wzywających do wstrzemięźliwości językowej -> pozwalał sobie na skandaliczne, bezprecedensowe obrażanie polemistów.> Poniżej zapodaję przykład szarlejowych "bukietów" którymi epatował swoich polemistów:> >Sprawdzam czy wiedza tych osób o tym co wyraża Johannes Jerlas ograniczy liczbę "psich chujow"> >Nie ograniczy> >Ty psi chuju, który chce zabijać nieporadnych ludzi> >Psi chuju, który nazwał własną matkę darmojadem> >Psi chuju, wymyślający innym życiorysy i poglądy> >Zadowolony z eksperymentu?> >Możesz napisać na wszystkich odpustach kim jestem , a nie zmienię zdania o psim chuju> >liczbę jego nawiązań o sprzedaży moich dzieci do prostytucji czy przypadkowych klientach mojej> >mamy.> >Cóż, to twój poziom dyskusji. Zarzucasz mi przestępstwo, wolno mi to samo> >Na razie Johannes zarzeka się, że ma to w d... i z wyjawiona tożsamością czy bez nadal będzie> >robił co chce.> >Nie. Będę robił to co chcę, w granicach prawa. Tym się różnimy> >Ale przecież Google tego jeszcze nie zaindeksowalo, nikt z rodziny Johannesa jeszcze do tego >nie> dotarł,> >Skąd wiesz? Aaaaa sam wymyśliłeś> >żadne jego dziecko nie podjęło jeszcze z nim o tym rozmowy.> >Paczpan a boisz się, że twoja mamusia przeczyta twoje obelgi pod jej adresem> >To nie jest eksperyment, którego wynik możemy ustalić natychmiast> >Natychmiast możemy ustalić wynik innego experymentu> >Pewien ciul pouczający fizykow fizyki napisał kiedyś, że kilogram cukru ma inną masę kiedy >ciul na> niego patrzy i inną kiedy nie patrzy. Zapytany o eksperyment (wykonalny w kuchni) >zrobił to co> zwykle - zhamerliczył.> >Patrz i obserwuj liczebnosc "psich chujow" w wypowiedziach Johannesa Jerlas,> >Psi chuju - oszczerco> >psi chuju - kłamco> >psi chuju - hipokryto> >Johannes Jerlas jest doskonałym materiałem do eksperymentu, bo to beton.> >W oczach psiego chuja> www.racjonalista.pl/forum.php/s,862702Kolejny przykład tego autora. Ktoś odpowiedział na Twoją wypowiedź: Autor: szarley www.racjonalista.pl/forum.php/s,876463#w876490Tytuł: Odp: Na Zachodzie bez zmian albo strzelba Czechowa. Wnuczka szmalcowników ssie Putinowi Smakuje?  W tym miejscu jest tabelka do wypelnienia w procentach (%). Wiadomość wysłana automatycznie - nie odpowiadaj P.S. Moi Dziadkowie zginȩli w obozie koncentracyjnym, nigdy ich nie spotkalam.
|
|
 | 2 na 2 | farmer (22440 punktów) |
> Smakuje?nie wiem....nie jestem wstanie kliknąć na link który wstawiłaśwww.rt.com(*)2751-italy-farms-risk-closure/ dziwne? RT (dawniej Russia Today lub Rossiya Segodnya ( ros . Россия Сегодня )) [10] to kontrolowana przez rosyjskie państwo [1] międzynarodowa sieć telewizyjna finansowana przez rosyjski rząd dlaczego to wklejasz na tym forum? www.racjonalista.pl/forum.php/s,877114#w877142
|
|
|  | -1 na 1 kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | > >Smakuje?> nie wiem....nie jestem wstanie kliknąć na link który wstawiłaś> www.rt.com(*)2751-italy-farms-risk-closure/> dziwne?> RT (dawniej Russia Today lub Rossiya Segodnya ( ros . Россия Сегодня )) [10] to kontrolowana przez rosyjskie państwo [1] międzynarodowa sieć telewizyjna finansowana przez rosyjski rząd dlaczego to wklejasz na tym forum?> www.racjonalista.pl/forum.php/s,877114#w877142> RT- z wielu powodόw czyta cały świat. Zbłaźniłeś siȩ i odsloniłeś kim jesteś do końca.
|
|
| |  | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | > >>Smakuje?> >nie wiem....nie jestem wstanie kliknąć na link który wstawiłaś> >www.rt.com(*)2751-italy-farms-risk-closure/> >dziwne?> > RT (dawniej Russia Today lub Rossiya Segodnya ( ros . Россия Сегодня )) [10] to kontrolowana przez rosyjskie państwo [1] międzynarodowa sieć telewizyjna finansowana przez rosyjski rząd dlaczego to wklejasz na tym forum?> >www.racjonalista.pl/forum.php/s,877114#w877142> >> RT- z wielu powodόw czyta cały świat. Zbłaźniłeś siȩ i odsloniłeś kim jesteś do końca.Jest wręcz odwrotnie. tytuł twojego wątku i link. Twarda analiza konsekwencji wojny......www.rt.com(*)2751-italy-farms-risk-closure/ to ma być żart? Twarda? i co jeszcze? Przykro mi...tu nie Moskwa. Choć ty mieszkasz w Szwecji...co zawsze mnie dziwi...czemu nie w Polsce czemu nie w Rosji? Czemu w Szwecji?
|
|
| | |  | | romaro (25211 punktów) | Putinowski zbok* się usprawiedliwia? |
Arm, czy w zgodzie z twoim faszystowskim kodeksem moralnym było sugerowanie innemu forumowiczowi by się obślinił przy rytmicznym waleniu człona? Gówno infiltrowane przez Putina "waliło" tutaj coraz większym smrodem od 2014. Dzisiaj osiągnęło apogeum
Nie sądzę by kodeks moralny ci się nie zmienił Arminusie. Kiedyś ci napisałem, że jesteś zakapturzonym chuliganem, podżegaczem inspirującym ulicznych bandziorów. Dzisiaj wypełzłeś z nory na "ulicę"
>Od pewnego czasu - w związku z zaistniałą sytuacją parawojenną - język moich wypowiedzi stał się bardziej szorstki i mniej eufemistyczny. Przykładem komentatora, który ostatnio zaczął mnie pouczać w tej materii jest szarley.
Arminusie, w skrajnych sytuacjach poznajemy ludzką dobroć, szlachetne serce, albo zwierzęcą nienawiść.
Dzisiaj największe ruskie ścierwa, w związku z zaistniałą sytuacją wojenną, gwałcą kobiety. Też ich wytłumaczysz chłoptysiu?
Zbok* - Arminusa określenie forumowiczów (w czasie pokoju i w czasie wojny) z inną moralnością niż jego własna.
|
|
| | | |  | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | Odp: Putinowski zbok* się usprawiedliwia? | Zaledwie sprzed kilku dni - "Niech szarley czyta i nie głosi bredni na forum" Teraz znowu poświęcasz kolejny wątek.
Przyznasz, że toczona przez ciebie nienawiść spowodowała de-strukturę i dehumanizację twojej osoby.
Arminiusie stałeś się podżegaczem forumowym, dość obrzydliwym gatunkiem trolla, który większość swoich porannych wątków zaczyna oblaniem któregoś z forumowiczów swoją żólcią, toczoną przez ciebie w czasie gdy nie jesteś tu obecny - regularnie między godziną 15 a 8 dnia następnego. Strasznie musi to być wyczerpujące, tę zbierającą nieprzetrawioną żółć, nie móc z siebie wydalić po godzinie piętnastej. Nie jestem psychologiem, choć był czas, że i ten dział mnie interesował, ale znacznie więcej dowiedziałem się o ludziach od mojego znajomego psychiatry. Nienawiść, to stan psychiczny charakteryzujący się głęboką niechęcią i gniewem, w twoim przypadku do grup z którymi się nie identyfikujesz, które darzysz intensywną niechęcią, odrazą werbalną . Tę swoją nienawiść, ze względu na jej namiętność, przeciwstawiasz miłości i daje się to odczuć gdy piszesz w sposób odrażający o kobietach. Pamiętając, że nienawiść najczęściej pojawia się w następstwie niesprawiedliwości, agresji lub bardzo silnego rozczarowania możemy tylko się domyślać dlaczego tak bardzo również i kobiet nienawidzisz. Przykład (nie oblej się kawą), w kontekście polskiej zdobywczyni Miss World 2021:
>>Syntetyczna, banalna, odrażająca, przyprawiająca o odruch wymiotny pseudouroda (po angielsku bimbo look), dzieło botoksowych chirurgów i botoksowej kosmetologii. W sam raz dla takiego putinowskiego zboka jak ty - do ślinienia się obfitego i rytmicznego walenia człona.
8 lat pisania tekstów w których wybrzmiewają intymne emocje homofobiczne , pochłonęły cię do cna. Pozostałe nudne, suche, całkowicie pozbawione emocji wątki nie dotykające sfery szeroko rozumianej homofobii, to tylko przerywniki. Prawdziwa przyczyna twoich problemów tkwi w twojej seksualności. Prowadzisz bardzo ubogie życie seksualne. Twoja odpowiedź wskazuje jednoznacznie w jaki sposób stymulujesz swoje napięcia seksualne i wydaje mi się, że tu należy szukać źródło twojej nienawiści. Zacytuję jedną z twoich odpowiedzi:
>Cierpi Pan na impotencję? Jeżeli tak, to powinien się Pan poświęcić tematyce żydowskiej - traktując ją jako panaceum na swoją wstydliwą dolegliwość.
Nauczyłem się jednego: samokrytyka może być potężnym sposobem ochrony przed wielu "bańkami" nadmiernej pewności siebie. To właśnie ta nadmierna pewność nie pozwala ci zrozumieć własnych zachowań. Ludzie z przerośniętym ego, nigdy nie przyjmą do wiadomości żadnej krytycznej oceny, nie mówiąc już by mieli odwagę próbować zrozumieć siebie. Może w końcu zdobądź się na odwagę i spróbuj zrozumieć, że to nie impotencja jest wstydliwą chorobą, a nienawiść, którą karmisz własną seksualność
|
|
 | 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Hipokryci niech nie pouczają | >P.S. Moi Dziadkowie zginȩli w obozie koncentracyjnym, nigdy ich nie spotkalam.
Gdyby to była prawda nie nazwałabyś wiersza Martina Niemöllera "wierszykiem"
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
 | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) |
>P.S. Moi Dziadkowie zginȩli w obozie koncentracyjnym, nigdy ich nie spotkalam.
W którym obozie koncentracyjnych?? Obozów było dużo, w samym Związku Radzieckim Żydzi nabudowali 2 5OO, Naftali Aronowicz Frenkel i Matwiej Berman nie próżnowali.
|
|
1 na 1 | szarley (54913 punktów) | >>Ty psi chuju, który chce zabijać nieporadnych ludzi
Może znasz określenia lepiej pasujące do człowieka, który postuluje, aby na starych i chorych ludziach, którzy nie mogą pracować dokonywać przymusowej głodowej eutanazji.
Tak, wiem, w Wannsee przy stole siedzieli dżentelmeni i wymyślali inne metody i wobec siebie używali innych słów
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
 | | Arminius (25555 punktów) | komediodramat |
>Tak, wiem, w Wannsee przy stole siedzieli dżentelmeni i wymyślali inne metody i wobec siebie >używali innych słów
Groteskowe z ciebie indywiddum. Naprzód wyzywasz - nie u siebie - ludzi od ch..ów, po czem jak ci się to wytyka, rejterujesz w reductio ad Hitlerum, żeby ocalić swoją nadszarpniętą cnotę. Tragifarsa, komediodramat - słowem cały szarley.
|
|
|  | 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: komediodramat | >>Tak, wiem, w Wannsee przy stole siedzieli dżentelmeni i wymyślali inne metody i wobec siebie >używali innych słów >Groteskowe z ciebie indywiddum. Naprzód wyzywasz - nie u siebie - ludzi od ch..ów, po czem jak ci się to wytyka, rejterujesz w reductio ad Hitlerum, żeby ocalić swoją nadszarpniętą cnotę. Tragifarsa, komediodramat - słowem cały szarley. >
Cóż, widocznie Tobie perspektywa głodzenia ludzi starych i chorych odpowiada, nic nie poradzę na to, że kojarzy się z Hitlerem. Słyszałem o głodowych bunkrach w Auschwitz
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| |  | | Arminius (25555 punktów) | co kto słyszał lub i nie |
>Cóż, widocznie Tobie perspektywa głodzenia ludzi starych i chorych odpowiada, nic nie poradzę na to, że kojarzy się z Hitlerem. Słyszałem o głodowych bunkrach w Auschwitz.
A ja dopóki nie natrafiłem na ciebie nie słyszałem, żeby ktoś w debacie wyzywał polemistę od psich członków. Nowe standardy pan forsujesz panie judeofilu obłudny.
|
|
| | |  | 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: co kto słyszał lub i nie | >>Cóż, widocznie Tobie perspektywa głodzenia ludzi starych i chorych odpowiada, nic nie poradzę na to, że kojarzy się z Hitlerem. Słyszałem o głodowych bunkrach w Auschwitz. >A ja dopóki nie natrafiłem na ciebie nie słyszałem, żeby ktoś w debacie wyzywał polemistę od psich członków. Jak widzisz, nie znalazłem lepszego określenia, Ty za to nazwałeś mnie rosyjskim trollem, ale to nie nowy standard dyskusji, Hamerlik wielekroć nazywał mnie przestępcą.
>Nowe standardy pan forsujesz panie judeofilu obłudny. Dlaczego wprost nie nazwiesz mnie Żydem?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| | | |  | | Arminius (25555 punktów) | nowe standardy szarlejowe | >Jak widzisz, nie znalazłem lepszego określenia, Ty za to nazwałeś mnie rosyjskim trollem,
To bardzo dyplomatyczne i eleganckie określenie - na tle tych, którymi etykietujesz swoich polemistów.
>ale to nie nowy standard dyskusji...
Pewnie, że nie. Nowy był wtedy jak zacząłęś wyzywać ludzi od psich ch..ów
>Hamerlik wielekroć nazywał mnie przestępcą.
Bo nosi znamiona przestępstwa nazwanie kogoś psich ch..em.
|
|
| | | | |  | 2 na 2 | romaro (25211 punktów) | Arminius zadowolony bo spermę starł ze swojego pyska | >To bardzo dyplomatyczne i eleganckie określenie - na tle tych, którymi etykietujesz swoich polemistów.
I tak zakładając ten wątek - "dyplomatycznym" sposobem - spermę ze swojego pyska starłeś "psi huju"
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|