Racjonalista - Strona głównaDo treści
ban na ban

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
07-05-2022 18:30okragly (21676 punktów)ban na ban
banujemy nasze koleżanki i kolegów, to dzialanie typowe dla niedorozwojków (libków?). W Szwajcarii dzialal wiele lat Lenin, w Anglii Marks, nikt ich nie banował, a rewolucja powstała w kraju bana, Rosji, tam zsylali każdego bana na syberie, dlatego tam powstal komunizm, w Polsce powstał antykomunizm z bana, z niego mamy libkow niedorozwojkow, styropian, nie potrafią uczyc sie na blędach komuny i chętnie banują
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
Przy braku bana trzeba liczyć się ze sprzecznym głosem kwestionującym twoje racje a nawet z wyrazem sprzecznych z twoimi potrzeb, może nawet z żądaniem możliwości ich zaspokojenia.

Przy braku bana jesteś zmuszony uwzględniać istnienie innych ludzi a z banem możesz mieć innych ludzi za nic.

Wyobraź sobie, że ojciec, głowa rodziny, dopuszcza do głosu dziecko i zostaje zmuszony do wysłuchania jego potrzeb. Wtedy coś od rodziny zostaje również dla dziecka i już nie wszystko tylko dla ojca. Co to wtedy będzie za głowa rodziny? Prawdziwa głowa rodziny wydaje przecież rozkazy jak Putin a wszyscy pozostali bezdyskusyjnie je wykonują, nie pytają czemu to służy, w kto zadaje pytania albo się sprzeciwia temu kula w łeb albo zesłanie na Sybir.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> tam zsylali każdego bana na syberie

Na Syberię zsyłali ludzi, którzy zdawali się być niebezpieczni dla władzy.
Z czasem robiono to tylko po to, by zadowolić ludzi władzy "wytropieniem spisku" nawet gdy skazani byli całkowicie niewinni albo nawet niezwiązani z oskarżeniem.

> w Polsce powstał antykomunizm z bana, z niego mamy libkow
> niedorozwojkow, styropian, nie potrafią uczyc sie na blędach
> komuny i chętnie banują

To prawda. Wykluczanie nigdy na dłuższą metę, nie działo pozytywnie.
Czasem wystarczy po prostu zaprzestanie dokarmiania pasożytów.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
okragly (21676 punktów)
>> tam zsylali każdego bana na syberie
>Na Syberię zsyłali ludzi, którzy zdawali się być niebezpieczni dla władzy.
>Z czasem robiono to tylko po to, by zadowolić ludzi władzy "wytropieniem spisku" nawet gdy skazani byli całkowicie niewinni albo nawet niezwiązani z oskarżeniem.
tak i TU, bany są za przekonania, ja mam latwiej, bo nie z POPiS-u, polityka mnie interesuje tylko w kontekscie raju, chyba dlatego tolerowanym

> Wykluczanie nigdy na dłuższą metę, nie działo pozytywnie.
>Czasem wystarczy po prostu zaprzestanie dokarmiania pasożytów.
też wolę jak ktoś mnie zdepcze niż brak kontaktu. Arminius mi zawsze odpowiadał, ostatnio nawet ON sie nie odzywa, dobrze że jeszcze jest cr
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Arminius mi zawsze odpowiadał, ostatnio nawet ON sie
> nie odzywa, dobrze że jeszcze jest cr

Przyglądałeś się tym odpowiedziom Arminiusa?
Jak znam gościa - odpowiadał "Ci" tylko po to, by wygłosić swoją mowę.
Fakt, cr motywuje.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
19-05-2022 15:59 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>> Arminius mi zawsze odpowiadał, ostatnio nawet ON sie
>> nie odzywa, dobrze że jeszcze jest cr
>Przyglądałeś się tym odpowiedziom Arminiusa?
>Jak znam gościa - odpowiadał "Ci" tylko po to, by wygłosić swoją mowę.
raj uważał za wstecznictwo, ale podsylal wiele ciekawych linkow o współczesnyhch dzikich w tym komuny hipisowskie (do dzisiaj żadna nie przetrwała
mi przykro że Arminius nie pisze

>Fakt, cr motywuje.
razem (prowokowany jej pytaniami) wymyśliliśmy, że np powszechne zakrywanie ust podczas przestraszenia kobiety, jest gestem z raju, węże reagują na cieplo wydychanego powietrza, bylo kilka innych ciekawych pomysłów

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365