Pamiętacie ofiarę z kozła za teistów? - www.racjon(*)ara.z.kozla.w.intencji.teistow . Po przerywniku spowodowany zagranicznym wyjazdem wklejam dwa zdjęcia z naszej domowej ceremonii będącej dowodem chęci dialogu z teistami, którzy strasznie się za nas modlą od czasu, kiedy na ulicach naszych miast pojawiły się ateistyczne bilbordy. Swoją drogą PSR Wrocław już zaprasza na 10 listopada, godzina 14, do zbiorowego zdjęcia (kto chce) i spotkania (każdy) pod bilbordem we Wrocławiu. Warto wesprzeć wydarzenie na facebooku - www.facebo(*)48/?notif_t=plan_mall_activity . A teraz nasze koziołki...   |