Racjonalista - Strona głównaDo treści
Sopocki Dzień Kobiet

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
28-02-2013 10:26jarekland (142470 punktów)Sopocki Dzień Kobiet
Drodzy Sympatycy STN,

serdecznie zapraszamy 7 marca (czwartek) 2013 roku na szczególne wydarzenie organizowane z okazji Dnia Kobiet pt.:
"GDZIE DIABEŁ NIE MOŻE..." czyli KOBIETA W PODRÓŻY, które odbędzie się w sopockim klubie Atelier (al. Mamuszki 2, Sopot), start o godz. 19:00!

Gościć będziemy trzy niesamowite kobiety, których dokonania zapierają dech w piersiach:

Annę Grebieniow, która podróże traktuje jako sposób na życie. W dzieciństwie dwa lata spędziła w Algierii, mieszkając na pograniczu Sahary z rodziną. Wielokrotnie bywała w Państwie Środka i odwiedziła Mongolię, w tym autostopem, konno, wielbłądami i żeglując. W ramach sztafety Afryka Nowaka brała udział w rowerowej przeprawie przez Libijska Saharę. Wydała w 2011 roku książkę „Żagle nad pustynią. Z wiatrem przez Gobi” ...
Magda Skopek z wykształcenia doktor fizyki z zamiłowania podróżniczka, która podczas swoich wypraw przemierzyła już m.in. Mongolię i Syberię. W 2012 roku ukazała się jej książka „Dobra krew. W krainie reniferów, bogów i ludzi”, która jest zapisem z podróży do Nieńców na półwysep Jamał na północy Syberii. W 2010 roku za tę podróż otrzymała nagrodę Kolosy.

Marta Sziłajtis-Obiegło w wieku 23 lat jako najmłodsza Polka - kapitan opłynęła samotnie świat na jachcie Mantra 28. Rejs trwał 358 dni i rozpoczął się 27 kwietnia 2008 roku w Puerto La Cruz w Wenezueli. Podczas rejsu zatrzymała się w 19 portach w 11 krajach i przepłynęła łącznie 25 tysięcy mil pokonując trasę przez Morze Karaibskie, Kanał Panamski, Pacyfik, Północną Australię, Ocean Indyjski i Południowy Atlantyk.
Podczas spotkania Panie przybliżą nam swoje dokonania oraz niezwykłe, ciekawe sytuacje, które miały miejsce w czasie ich podróży. Dowiemy się co tak na prawdę skłoniło je do tego co robią z taka pasją, z czego czerpią najwięcej satysfakcji i z jakimi trudnościami muszą się borykać by odbywać swoje „podróże marzeń”.

Wstęp Wolny
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365