Szanowni Państwo, w imieniu Oddziału Wrocławskiego PSR mam przyjemność zaprosić Państwa na wspólne świętowanie ważnego dla mieszkańców strefy klimatów umiarkowanych wydarzenia astronomicznego, jakim jest Równonoc Wiosenna. Z tej okazji urządzamy spotkanie towarzysko-integracyjne w najbliższy czwartek, 21 marca, o godzinie 17:30 w INS Ram Pam Pam Pam (Rynek 48, I piętro, nad Pizzą Hut, obok Empiku). Będziemy mieli okazję porozmawiać na wiele różnych tematów, których nie ma czasu poruszyć w inne dni i mam nadzieję, że zdołamy się lepiej poznać. Spotkanie ma charakter otwarty. Zapraszam serdecznie, Kaja Bryx Przewodnicząca OWr PSR  |