Spotkanie Dyskusyjno-Integracyjne 15 kwietniaZapraszamy wszystkich na spotkanie integracyjne działaczy oddziału Warszawskiego oraz jego sympatyków na którym porozmawiamy o luźnych tematach niekoniecznie związanych z naszą działalnością, poznamy się lepiej, a jak ktoś ma jakieś fajne pomysły to będzie je mógł spokojnie omówić z zainteresowanymi. Termin: 15 kwietnia 18.00 Miejsce: Klubokawiarnia Grawitacja , ul.Browarna 6, Warszawa Link do eventu na fb |