Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nieracjonalność a życie erotyczne czołwieka

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
10-02-2022 19:58MaxGolonko3 (3459 punktów)Nieracjonalność a życie erotyczne czołwieka
Grafiki:

pbs.twimg.(*)XEAY2UqM?format=jpg&name=large

oraz

pbs.twimg.(*)AYlWiz?format=jpg&name=900x900

Śmigłowiec to taki jakby bardzo duży ptak z bajki, który potrafi przenieść ludzi i rzeczy gdy jest taka potrzeba. Jak widać ...
Lepiej mieć ptaka dużego niż małego.
Ale jak śmigła szybko się kręcą to niekoniecznie. 🙂

Na drugiej fotografii prawdziwi twardziele. No w sumie facet powinien być twardy.

A tak poważniej.
Wszelkie religie są zabójcze dla czerpania szczęścia z seksu.
Facet ma czekać do ślubu.
Kobieta ma nie szukać dobrego partnera lecz zostać z pierwszym (mężem) nawet gdy nie ma z nim szans na satysfakcję.

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)

>Wszelkie religie są zabójcze dla czerpania szczęścia z seksu.
religijni są bardziej zadowoleni z związków, seksu, niż racjonaliści
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>>Wszelkie religie są zabójcze dla czerpania szczęścia z seksu.
>religijni są bardziej zadowoleni z związków, seksu, niż racjonaliści

Faceci !

Emigruj do Arabii Saudyjskiej, kup sobie (na żony) kilka nastolatek
skoro masz w du*ie szczęście kobiet.

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
11-02-2022 18:13 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Wszelkie religie są zabójcze dla czerpania szczęścia z seksu.
>>religijni są bardziej zadowoleni z związków, seksu, niż racjonaliści
>Faceci !
>Emigruj do Arabii Saudyjskiej, kup sobie (na żony) kilka nastolatek
>skoro masz w du*ie szczęście kobiet.
wlasnie o ich szczescie chodzi
u nas panuje liberalizm (indywidualizm, wolność, wlasność) gdy musialaby sama wychowywac dzieci, zaprowadzać do żlobka, przedszkola, pracowac 10 g dziennie, mieszkać w klatce bloku mieszkalnego, ze szczescia popełniłaby samobójstwo.

dużo wiecej nieszczesliwych kobiet jest w Polsce niż w Iranie

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365