Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pytanie: Kiedy umorzą?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
15-10-2010 09:25drHaust (737 punktów)Pytanie: Kiedy umorzą?
Ocena 2 na 2
kolejna spektakularna akcja która zakończy się jak zawsze sukcesem policji/prokuratury (czyli myślę o umorzeniu )
fakty.inte(*)ry-dla-ojca-rydzyka,1544390,16
pytanie:
- kiedy umorzą - tydzień? dwa?
- po co w ogóle to robią, przecież wiadomo, że wszystkie zwierzątka są równe ale są zwierzątka równiejsze... chyba ze Rydzyk zagraża interesom kurii? bo może zbiera więcej siejąc mniej ?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

apud (4399 punktów)
>kolejna spektakularna akcja która zakończy się jak zawsze sukcesem policji/prokuratury (czyli myślę
>o umorzeniu )

A ja se tak myśle, ze zanosi sie. na jakiego nowego Lutra.

Sam pomysł,
bazylikę czyli świątynie opatrzności w budowie,
forsę kasuje gdzie sie da i ile sie da,
ludziom to sie zaczyna nie podobać i pyskują,
władza tez ma kłopot z budżetem,
klechy sie zra miedzy sobą,
kupa sie ich taka zrobiła ze zaczyna im baranow brakować,
o obyczaje pastuchów gadaja
baca w Rzymie nie nasz i ma swoje kłopoty,
a Palikot, kto wie czy nie przybił gdzie na tablicy ogłoszeń swoje tezy....

Zupelnie jak wtedy,
15-10-2010 10:24 
 Ocena 2 na 2
drHaust (737 punktów)

>A ja se tak myśle, ze zanosi sie. na jakiego nowego Lutra.

no znaki w Świętym Googlu są, i Polskie kwiaty we włosach:

Polskie pochodzenie Jezusa?

Wiem że Jezus urodził się w Betlejem i wiem że Betlejem jest w powiecie jasielskim który jest w województwie podkarpackim. Był możliwie patriotycznym Żydem polskim jak Jankiel z "Pana Tadeusza". Zastanawiam się dlaczego Biblia tak mało pisze o polskich korzeniach Jezusa? Kolega powiedział mi że pewnie Biblia pisana była przez polakożerców którzy umyślnie ominęli wzmianki o Polsce


Amen?


Dla Ciebie jestem ateistą, dla Boga - konstruktywną opozycją
AdamGr (3037 punktów)

>Polskie pochodzenie Jezusa?
>Wiem że Jezus urodził się w Betlejem i wiem że Betlejem jest w powiecie jasielskim który jest w województwie podkarpackim. Był możliwie patriotycznym Żydem polskim jak Jankiel z "Pana Tadeusza". Zastanawiam się dlaczego Biblia tak mało pisze o polskich korzeniach Jezusa? Kolega powiedział mi że pewnie Biblia pisana była przez polakożerców którzy umyślnie ominęli wzmianki o Polsce

Piękne
Ja bym to pociągnął dalej i zasugerował że tamto Betlejem to starożytna polska osada sarmacka, wędrówka ludów i takie tam.
ahia (83 punktów)
>>A ja se tak myśle, ze zanosi sie. na jakiego nowego Lutra.
>Wiem że Jezus urodził się w Betlejem i wiem że Betlejem jest w powiecie jasielskim który jest w województwie podkarpackim. Był możliwie patriotycznym Żydem polskim jak Jankiel z "Pana Tadeusza". Zastanawiam się dlaczego Biblia tak mało pisze o polskich korzeniach Jezusa? Kolega powiedział mi że pewnie Biblia pisana była przez polakożerców którzy umyślnie ominęli wzmianki o Polsce

oo, to takie Polskie
tylko...co ma do Lutra?
Marszalik (733 punktów)
>tylko...co ma do Lutra?

Lutr był Niemcem! Chyba oczywiste co to ma do Jezusa Polaka! Kto wie, czy poza wymazaniem Polaków z biblii, nie przekręcili historii, i że on wcale nie kartki przybijał na drzwiach, tylko...
apud (4399 punktów)

>tylko...co ma do Lutra?

Ojejejejeje,przyczyny reformacji wymieniłam.
Z grubsza.
A w Polsce teraz inaczej?

PS
Na wszelki wypadek zapodaje ze to nie chodzi o Martina Luthera Kinga
Cholera wie co was tam teraz w szkołach uczą, nietutejsza i niedzisiejsza jestem
ahia (83 punktów)
>>tylko...co ma do Lutra?
>Ojejejejeje,przyczyny reformacji wymieniłam.

Zrozumiałam Twoją wypowiedź. Nie za bardzo zrozumiałam odniesienia do Twojej wypowiedzi.
Patrz wyżej.
apud (4399 punktów)
>>>tylko...co ma do Lutra?
>>Ojejejejeje,przyczyny reformacji wymieniłam.
>Zrozumiałam Twoją wypowiedź. Nie za bardzo zrozumiałam odniesienia do Twojej wypowiedzi.
>Patrz wyżej.

ja tez
ahia (83 punktów)
>- kiedy umorzą - tydzień? dwa?

to bez zanczenia kiedy i czy w ogóle. nawet jeśli ustalą wysokość grzywny, to będzie zapewne
dla rydzyka jak moje 5zł z kieszeni. jego sakiew bardzo nie zbiednieje.
Zresztą, ma zagwarantowane dożywotnie 'dojenie' od emerytów, więc co mu tam...

>zagraża interesom kurii? bo może zbiera więcej siejąc mniej ?

ta

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365