> kolejna spektakularna akcja która zakończy się jak zawsze sukcesem policji/prokuratury (czyli myślę> o umorzeniu )A ja se tak myśle, ze zanosi sie. na jakiego nowego Lutra. Sam pomysł, bazylikę czyli świątynie opatrzności w budowie, forsę kasuje gdzie sie da i ile sie da, ludziom to sie zaczyna nie podobać i pyskują, władza tez ma kłopot z budżetem, klechy sie zra miedzy sobą, kupa sie ich taka zrobiła ze zaczyna im baranow brakować, o obyczaje pastuchów gadaja baca w Rzymie nie nasz i ma swoje kłopoty, a Palikot, kto wie czy nie przybił gdzie na tablicy ogłoszeń swoje tezy.... Zupelnie jak wtedy,
|