Zapraszam wszystkich naszych Członków i Sympatyków na kolejne zebranie, które odbędzie się w dniu 8 maja 2013 r. (środa) o godzinie 18:30 w Klubokawiarni "Grawitacja" (Warszawa, ul. Browarna 6). Porządek comiesięcznego zebrania w sprawach organizacyjnych: - Sprawy członkowskie.
- Komunikacja wewnętrzna w Oddziale:
-listy mailingowe; -inwentaryzacja mnożących się stron w internecie; ich obsługa merytoryczna i administracyjna. - Przygotowanie naszego udziału w Paradzie Równości.
- Organizacja wyjazdu integracyjnego.
- Informacja o projektach w toku.
- Wolne wnioski
Strona wydarzenia na Facebooku.Dojazd ZTM - np. autobus 105 z Woli, Centrum, albo autobus 128 z Ochoty, z Alei Jerozolimskich - przystanek BUW, Lipowa. |