Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nasza wiara! Katolicka nk ;)

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
10-10-2010 22:42Arystyp z Cyreny (6368 punktów)Nasza wiara! Katolicka nk ;)
Ocena 3 na 3
www.nasza-wiara.pl/

Nazwa portalu mówi sama za siebie. Jak odnosicie się do zjawiska? Jakby propagując wolność słowa i sumienia, tym bardziej będąc użytkownikiem racjonalisty, nie mam im nic do zarzucenia, poza tym że zawartość jest zablokowana dla plebsu, a konta zakładać nie mam zamiaru.

Tak więc nie niepokoi mnie idea portalu społecznościowego, ale fakt, że n-w rozdaje ulotki pod kościołami! A nie bardzo mogę znaleźć jakiekolwiek informacje kto za to odpowiada na podanej stronie. Może poza dopiskiem o radiu plus u dołu.

Chciałbym też wiedzieć, czy to aby przypadkiem nie powstało w celach zarobkowych.

No i czy nie stoi przypadkiem na freeBSD
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Kuba Śruba (3184 punktów)
>www.nasza-wiara.pl/
> Jak odnosicie się do zjawiska?
Bardzo pozytywnie! Grafika przyjemna dla oka, a w sklepiku, poza koszulkami nasza-wiara, można kupić tusze i tonery. Dla mnie bomba!

Jak mogę uwierzyć w Boga, gdy właśnie w zeszłym tygodniu mój język wkręcił się w wałek elektrycznej maszyny do pisania? - W. Allen
Kowalska (14008 punktów)
>www.nasza-wiara.pl/

   A mnie się tam spodobała jedna rzecz. Ten obrazek, "Smutek". Ktoś to tam wstawił na ichnim blogu.

Forum klesze, ale obrazek naprawdę fajny. Ciekawe czyj.




Pomoc terapeutyczna oraz psychologiczna - całodobowo.
13-10-2010 21:24 
 Ocena 1 na 1
stilgar (7322 punktów)

>Forum klesze, ale obrazek naprawdę fajny. Ciekawe czyj.

www.istockphoto.com/stock-photo-751768-why-me.php

Do wyszukiwania obrazków polecam TinEye Mając zainstalowany plugin do FF wystarczyło tylko na obrazku kliknąć aby dostać link do oryginału
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
>www.nasza-wiara.pl/

Spoko, ale ja wolę ten portal: nasze-choroby.pl - mają fajne hasło: "Podziel się swoją chorobą! Poznaj chorych takich jak Ty!"

Pozdro dla grupy modlitwy wstawienniczej!!
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
Usunięte przez moderatora
10-10-2010 23:41 
 Ocena 2 na 2
Kowalska (14008 punktów)
>>www.nasza-wiara.pl/

>Spoko, ale ja wolę ten portal: nasze-choroby.pl

   A swoją drogą to ciekawe, co było pierwsze? Nasza klasa, Nasza wiara czy Nasza choroba...


Pomoc terapeutyczna oraz psychologiczna - całodobowo.
11-10-2010 13:03 
 Ocena 4 na 4
finerbijk (17282 punktów)
>    A swoją drogą to ciekawe, co było pierwsze? Nasza klasa, Nasza wiara czy Nasza choroba...

Pierwsza była Nasza szkapa
10-10-2010 23:52
 Ocena 11 na 11
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
Teraz tylko czekać, jak katolicka inteligencja założy Facebook dla katolików. Mógłby się nazywać:

FejsBóg



a zaraz potem ortodoksyjni żydzi zwabieni sukcesem młodszych braci w wierze powołają:

PejsBook
11-10-2010 00:15 
 Ocena 2 na 2
MarcinK (9189 punktów)
>Teraz tylko czekać, jak katolicka inteligencja założy Facebook dla katolików. Mógłby się nazywać:
>FejsBóg
>a zaraz potem ortodoksyjni żydzi zwabieni sukcesem młodszych braci w wierze powołają:
>PejsBook

Dla informatyka ateisty:

Notebook
11-10-2010 13:51 
 Ocena 2 na 2
zachaj (5239 punktów)

Nie zdobędziesz 500 milionów przyjaciół - chrześcijan bez znalezienia miliarda muzułmanów.
11-10-2010 14:32 
 Ocena 1 na 1
ancykryst przegrzeszony (526 punktów)
(zablokowany)
>PejsBook
To jest zachęta do Holocaustu, a Ty, Mariuszu, jesteś nowym Eichmannem! A poza tym dyskryminacja na tle etnicznym, religijnym i jeszcze jakimś. PROTESTUJĘ w imieniu wszystkich, dla których słowa ,,ludzkość'' i ,,człowieczeństwo'' nie są pustym dźwiękiem... itd.
Jarosław Ziółkowski (972 punktów)
(zablokowany)
>No i czy nie stoi przypadkiem na freeBSD
telnet www.nasza-wiara.pl:
Trying 81.210.92.228...
Connected to nasza-wiara.pl.
Escape character is '^]'.
GET / HTTP/1.1
host: www.nasza-wiara.pl

HTTP/1.1 200 OK
Date: Sun, 10 Oct 2010 22:04:57 GMT
Server: Apache/2.2.9 (Fedora)
[...]


Żadna religia nie jest ważniejsza niż ludzkie szczęście
— Budda
zachaj (5239 punktów)
>www.nasza-wiara.pl/
>Nazwa portalu mówi sama za siebie. Jak odnosicie się do zjawiska?

To może być niebezpieczne narzędzie służące do zwoływania bojowników Chrystusa.
11-10-2010 19:52 
 Ocena 3 na 3
Kelu (303 punktów)
>>www.nasza-wiara.pl/
>>Nazwa portalu mówi sama za siebie. Jak odnosicie się do zjawiska?
>To może być niebezpieczne narzędzie służące do zwoływania bojowników Chrystusa.
Ktoś powinien ich pilnować, czy nie zakładają tam jakiejś grupy typu "Krucjata Smoleńska"...

A small mind is easily filled with faith.
aniab (12 punktów)
>Tak więc nie niepokoi mnie idea portalu społecznościowego, ale fakt, że n-w rozdaje ulotki pod
>kościołami! A nie bardzo mogę znaleźć jakiekolwiek informacje kto za to odpowiada na podanej
>stronie. Może poza dopiskiem o radiu plus u dołu.
W regulaminie jest zatem zapisane:
"Właścicielem Portalu jest Wojciech Czekała zamieszkały w Raciborzu, ul. Warszawska 29, tel. kontaktowy 0048603801374"
Szukałam jeszcze numeru konta, ale nie znalazłam, może dostępny po zalogowaniu

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365