 |
Nasza wiara! Katolicka nk ;) Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 10-10-2010 22:42 | Arystyp z Cyreny (6368 punktów) | Nasza wiara! Katolicka nk ;)
3 na 3 | www.nasza-wiara.pl/ Nazwa portalu mówi sama za siebie. Jak odnosicie się do zjawiska? Jakby propagując wolność słowa i sumienia, tym bardziej będąc użytkownikiem racjonalisty, nie mam im nic do zarzucenia, poza tym że zawartość jest zablokowana dla plebsu, a konta zakładać nie mam zamiaru. Tak więc nie niepokoi mnie idea portalu społecznościowego, ale fakt, że n-w rozdaje ulotki pod kościołami! A nie bardzo mogę znaleźć jakiekolwiek informacje kto za to odpowiada na podanej stronie. Może poza dopiskiem o radiu plus u dołu. Chciałbym też wiedzieć, czy to aby przypadkiem nie powstało w celach zarobkowych. No i czy nie stoi przypadkiem na freeBSD  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | Kuba Śruba (3184 punktów) | > www.nasza-wiara.pl/> Jak odnosicie się do zjawiska?Bardzo pozytywnie! Grafika przyjemna dla oka, a w sklepiku, poza koszulkami nasza-wiara, można kupić tusze i tonery. Dla mnie bomba!
Jak mogę uwierzyć w Boga, gdy właśnie w zeszłym tygodniu mój język wkręcił się w wałek elektrycznej maszyny do pisania? - W. Allen
|
|
2 na 2 | Kowalska (14008 punktów) | > www.nasza-wiara.pl/ A mnie się tam spodobała jedna rzecz. Ten obrazek, "Smutek". Ktoś to tam wstawił na ichnim blogu. Forum klesze, ale obrazek naprawdę fajny. Ciekawe czyj. 
Pomoc terapeutyczna oraz psychologiczna - całodobowo.
|
|
 | 1 na 1 |
3 na 3 | Mariusz Agnosiewicz (moderator) | > www.nasza-wiara.pl/Spoko, ale ja wolę ten portal: nasze-choroby.pl - mają fajne hasło: "Podziel się swoją chorobą! Poznaj chorych takich jak Ty!"  Pozdro dla grupy modlitwy wstawienniczej!!
|
|
 | | Mariusz Agnosiewicz (moderator) | Usunięte przez moderatora
|
|
 | 2 na 2 | Kowalska (14008 punktów) | > >www.nasza-wiara.pl/> Spoko, ale ja wolę ten portal: nasze-choroby.pl A swoją drogą to ciekawe, co było pierwsze? Nasza klasa, Nasza wiara czy Nasza choroba...
Pomoc terapeutyczna oraz psychologiczna - całodobowo.
|
|
|  | 4 na 4 | finerbijk (17282 punktów) | > A swoją drogą to ciekawe, co było pierwsze? Nasza klasa, Nasza wiara czy Nasza choroba...
Pierwsza była Nasza szkapa
|
|
11 na 11 | Mariusz Agnosiewicz (moderator) | Teraz tylko czekać, jak katolicka inteligencja założy Facebook dla katolików. Mógłby się nazywać: FejsBóg  a zaraz potem ortodoksyjni żydzi zwabieni sukcesem młodszych braci w wierze powołają: PejsBook
|
|
 | 2 na 2 | MarcinK (9189 punktów) | >Teraz tylko czekać, jak katolicka inteligencja założy Facebook dla katolików. Mógłby się nazywać: >FejsBóg >a zaraz potem ortodoksyjni żydzi zwabieni sukcesem młodszych braci w wierze powołają: >PejsBook
Dla informatyka ateisty:
Notebook
|
|
 | 2 na 2 | zachaj (5239 punktów) |
Nie zdobędziesz 500 milionów przyjaciół - chrześcijan bez znalezienia miliarda muzułmanów.
|
|
 | 1 na 1 ancykryst przegrzeszony (526 punktów) (zablokowany) | >PejsBook To jest zachęta do Holocaustu, a Ty, Mariuszu, jesteś nowym Eichmannem! A poza tym dyskryminacja na tle etnicznym, religijnym i jeszcze jakimś. PROTESTUJĘ w imieniu wszystkich, dla których słowa ,,ludzkość'' i ,,człowieczeństwo'' nie są pustym dźwiękiem... itd.
|
|
2 na 2 Jarosław Ziółkowski (972 punktów) (zablokowany) | > No i czy nie stoi przypadkiem na freeBSD telnet www.nasza-wiara.pl:Trying 81.210.92.228... Connected to nasza-wiara.pl. Escape character is '^]'. GET / HTTP/1.1 host: www.nasza-wiara.plHTTP/1.1 200 OK Date: Sun, 10 Oct 2010 22:04:57 GMT Server: Apache/2.2.9 (Fedora)[...]
Żadna religia nie jest ważniejsza niż ludzkie szczęście — Budda
|
|
1 na 1 | zachaj (5239 punktów) | > www.nasza-wiara.pl/> Nazwa portalu mówi sama za siebie. Jak odnosicie się do zjawiska?To może być niebezpieczne narzędzie służące do zwoływania bojowników Chrystusa.
|
|
 | 3 na 3 | Kelu (303 punktów) | > >www.nasza-wiara.pl/> >Nazwa portalu mówi sama za siebie. Jak odnosicie się do zjawiska?> To może być niebezpieczne narzędzie służące do zwoływania bojowników Chrystusa.Ktoś powinien ich pilnować, czy nie zakładają tam jakiejś grupy typu "Krucjata Smoleńska"...
A small mind is easily filled with faith.
|
|
1 na 1 | aniab (12 punktów) | > Tak więc nie niepokoi mnie idea portalu społecznościowego, ale fakt, że n-w rozdaje ulotki pod> kościołami! A nie bardzo mogę znaleźć jakiekolwiek informacje kto za to odpowiada na podanej> stronie. Może poza dopiskiem o radiu plus u dołu.W regulaminie jest zatem zapisane: "Właścicielem Portalu jest Wojciech Czekała zamieszkały w Raciborzu, ul. Warszawska 29, tel. kontaktowy 0048603801374" Szukałam jeszcze numeru konta, ale nie znalazłam, może dostępny po zalogowaniu
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|