witam,
nazywam się Magda, jestem studentką drugiego roku filologii germańskiej. We wtorek czeka mnie egzamin ustny z filozofii... mam do opracowania następujący temat: Podstawa i cel poznania filozoficznego, Iluminacja, Predestynacja, problem "zła", "Państwo Boże" i historiozofia augustyńska. Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby kto przybliżył mi o co dokładnie w tym chodzi. Nie proszę o żaden referat, sama się tym zajmę ale proszę o dokładny opis każdego punktu. Mógłby mi ktoś pomóc?????
|