Racjonalista - Strona głównaDo treści
wojna obalona

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
29-01-2022 13:12hurcan (61 punktów)wojna obalona
Ocena 1 na 1
Kiedy nasi sąsiedzi potrzebują wsparcia, PiS wyrusza z pomocą do Madrytu, na spotkanie kumpli Putina.

Tuż za naszą granicą, czai się widmo wojny, a pisowski premier i jego mocodawcy skłócają nas ze wszystkimi możliwymi sojusznikami, przyjaciół szukając wśród „pożytecznych idiotów” Kremla. W ten sposób, pod czujnym okiem Władimira, rośnie w Europie grupa jego ambasadorów.

Po czyjej stronie stawia nas dziś PiS i czy na pewno dobrze się w tym miejscu czujemy?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

hurcan (61 punktów)
>Kiedy nasi sąsiedzi potrzebują wsparcia, PiS wyrusza z pomocą do Madrytu, na spotkanie kumpli
>Putina.
>Tuż za naszą granicą, czai się widmo wojny, a pisowski premier i jego mocodawcy skłócają nas ze
>wszystkimi możliwymi sojusznikami, przyjaciół szukając wśród "pożytecznych idiotów"
>Kremla. W ten sposób, pod czujnym okiem Władimira, rośnie w Europie grupa jego ambasadorów.
>Po czyjej stronie stawia nas dziś PiS i czy na pewno dobrze się w tym miejscu czujemy?

500 + to nie planowany wydatek z budżetu państwa jak dps zol śds
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Tuż za naszą granicą, czai się widmo wojny, a pisowski premier i jego mocodawcy skłócają nas ze
>wszystkimi możliwymi sojusznikami, przyjaciół szukając wśród "pożytecznych idiotów"
>Kremla. W ten sposób, pod czujnym okiem Władimira, rośnie w Europie grupa jego ambasadorów.
>Po czyjej stronie stawia nas dziś PiS i czy na pewno dobrze się w tym miejscu czujemy?

Inaczej to widzę.
Sądzę, że pożytecznym idiota jest każdy kto obawia się wojny.
Jeżeli potrafisz wzbudzić w człowieku strach, to też potrafisz go kontrolować.

Sądzę, że jeżeli ktoś tu robi zaplanowaną robotę dla Putina, to Ty ja robisz, szerząc poczucie zagrożenia.

Sam w ogóle nie obawiam się wojny z Rosją.
Zero strachu przed nią - absolutne NULL!

szarley to w realu Johannes Jerlas
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)

>Sam w ogóle nie obawiam się wojny z Rosją.
>Zero strachu przed nią - absolutne NULL!
>

Reżim amerykański wciąga dzieci i idiotów w swoją wojnę.
Żydzi z NKWD wymordowali wszystkich oficerów szkolonych za cara, 3O-4O tysięcy oficerów.
Żydzi z NKWD, łącznie z Polakami w Katyniu, wymordowali 3 miliony osób.
Putin dzisiaj jest w identycznej sytuacji, jak car Romanow. Następca Jacoba Schiff obrabuje po raz kolejny, naszych sąsiadów.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365