Racjonalista - Strona głównaDo treści
"Młodzi globalni liderzy"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
07-02-2022 08:23kobieta (1491 punktów)
(zablokowany)
"Młodzi globalni liderzy"
Ocena 1 na 1
"Elitarna szkoła dla globalistycznych rządów Klausa Schwaba” (wspolczesnego Marksa)

Klaus Schwab, założyciel Światowego Forum Ekonomicznego, wykłada dla „nowej kohorty” Young Global Leaders (YGL). Światowe Forum Ekonomiczne 2022 w Davos (17-21 stycznia) zakończyło siȩ , a obecni byli najpotężniejsi politycy, finansiści, liderzy branży i właściciele mediów na świecie.

Przyszli światowi liderzy będą szkoleni we własnej elitarnej szkole Schwaba, tak przedstawia się YGL na swojej oficjalnej stronie internetowej, aby przedstawić światu wizje Schwaba i wprowadzić je w życie.

Przyszli władcy– Young Global Leaders. Ci, którzy zostali tam przeszkoleni, zdążyli już wprowadzić znaczące zmiany społeczne, głównie w świecie biznesu. Ale nawet na poziomie politycznym przyciągnęli swoich zwolenników i osiągnęli wielki sukces. Niektórzy przewierceni przez organizację są teraz prezydentami i ministrami, którzy podczas pandemii radykalnie przekształcili swoje kraje.

W praktyce jest to elitarny klub globalistów założony w 2004 roku przez Klausa Schwaba, człowieka, który jest prawdopodobnie najbardziej znany z założenia Światowego Forum Ekonomicznego (WEF). Domysleć siȩ łatwo związku ze Szkoła Frankfurcką.

W zeszłym roku 112 studentów zostało przyjętych do „nowej kohorty” przez YGL. Wśród byłych studentów YGL znajdują się wpływowe postacie, takie jak założyciel FB Mark Zuckerberg, prezydent Francji Emmanuel Macron, socjaldemokratyczna premier Nowej Zelandii Jacinda Ardern, najważniejsza prezenterka wiadomości CNN Anderson Cooper, gwiazda filmowa Leonardo DiCaprio, Österckers von Donnersck z niemieckiego filmowca Floriana Henckela, Kurz, a także wielu mniej znanych, ale wszystkich bardzo wpływowych liderów biznesu i finansistów.

P.S. Są to czołowe postacie, ktόre formuja przyszłość Świata, jesli nie wybuchnie jakiś ”kataklizm”.

Czy czytelnicy fR maja jakieś zdanie w temacie?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

kobieta (1491 punktów)
(zablokowany)
>"Elitarna szkoła dla globalistycznych rządów Klausa Schwaba" (wspolczesnego Marksa)

>Przyszli władcy- Young Global Leaders. Ci, którzy zostali tam przeszkoleni, zdążyli już
>wprowadzić znaczące zmiany społeczne, głównie w świecie biznesu. Ale nawet na poziomie politycznym
>przyciągnęli swoich zwolenników i osiągnęli wielki sukces. Niektórzy przewierceni przez organizację
>są teraz prezydentami i ministrami, którzy podczas pandemii radykalnie przekształcili swoje kraje.
>W praktyce jest to elitarny klub globalistów założony w 2004 roku przez Klausa Schwaba, człowieka,
>który jest prawdopodobnie najbardziej znany z założenia Światowego Forum Ekonomicznego (WEF).
>Domysleć siȩ łatwo związku ze Szkoła Frankfurcką.
>W zeszłym roku 112 studentów zostało przyjętych do "nowej kohorty" przez YGL. Wśród
>byłych studentów YGL znajdują się wpływowe postacie, takie jak założyciel FB Mark Zuckerberg,
>prezydent Francji Emmanuel Macron, socjaldemokratyczna premier Nowej Zelandii Jacinda Ardern,
>najważniejsza prezenterka wiadomości CNN Anderson Cooper, gwiazda filmowa Leonardo DiCaprio,
>Österckers von Donnersck z niemieckiego filmowca Floriana Henckela, Kurz, a także wielu mniej
>znanych, ale wszystkich bardzo wpływowych liderów biznesu i finansistów.
>P.S. Są to czołowe postacie, ktόre formuja przyszłość Świata, jesli nie wybuchnie jakiś
>"kataklizm".
>Czy czytelnicy fR maja jakieś zdanie w temacie?

Mechanizmy władzy młodych liderow
Groźba Zuckerberga: wyłączyć Instagram i Facebook w całej UE.
Chyba że pojawi się nowa umowa na transfer przekazywania danych.
Tak pisze w swoim kwartalnym raporcie firma Meta Marka Zuckerberga.

"Nowy Wspaniały Świat"
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)

>P.S. Są to czołowe postacie, ktόre formuja przyszłość Świata, jesli nie wybuchnie jakiś
>"kataklizm".
>

Żydzi użyli swojego komunizmu do swoich celów. Kosztowało to życie 6O mln Słowian. Polaków w Katyniu wymordowało żydowskie NKWD. Należy się zastanowić, czy komunizm bez Żydów jest groźny??
XX wiek zaczął się pogromem Słowian dokonanym przez Żydów z tymi co mieli Żydówki za żony.
Potem spotkała ich kara i sami doświadczyli tego, co robili ze Słowianami.
Komunizm stał się pretekstem do mordowania ludzi przez reżim amerykański.
Reżim amerykański sam sobie stworzył kryteria mordowania ludzi "DLA ICH DOBRA", rzekomo im niosą "wolność" i "demokrację". Bilion dolarów rocznie, kosztuje świat, utrzymanie amerykańskiej fabryki wojen.
21 maja 1949 r. podpisano ściśle tajny traktat państwowy ograniczający suwerenność państwową Republiki Federalnej Niemiec do 2O99 r . Zgodnie z umową kraje sojusznicze (poza prawnym następcą ZSRR - Rosją) przejmują całkowitą kontrolę nad niemieckimi mediami. Każdy kanclerz Niemiec przed objęciem urzędu musi podpisać "ustawę kanclerską", której treść jest nie ujawniana
Reżim amerykański zagwarantował sobie pełną kontrolę nad "wolnymi" mediami w Europie do 2O99 roku. To nie Niemcy przegrały wojnę, to Ameryka skolonizowała Europę.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365