Z blogu posłanki Joanny Senyszyn czytam:"Konstytucyjny zakaz dyskryminacji ze względu na płeć, wymaga pilnego wprowadzenia także rejestru wytrysków. W podziale na masturbacyjne i „jak Pan Bóg przykazał”. Aby Rzeczpospolita Płodów rosła w siłę, nie powinna się marnować nie tylko żadna ciąża, ale i żaden plemnik. WIELKA SIOSTRA KOPACZ PATRZY I REJESTRUJE!" A jak na tę kwestię zapatruje się społeczeństwo? Wybitnie dyskryminuje się kobiety, czy ten pomysł nie jest "poroniony"? Niech wypowie się ten, kto czuje się na siłach  |