W niedzielę, 30 czerwca, o godz. 14:30 zapraszamy do INS Ram Pam Pam Pam na film "Pod prąd" oraz na debatę "Jak przeciwdziałać homofobii?" w ramach Kina Racjonalistów. "Pod prąd" w reżyserii Javiera Fuentes-Leóna to odważny peruwiański film z 2009 roku, w stylu realizmu magicznego. Mówi o trudnym wyborze między miłością a przestrzeganiem norm społecznych. Przeciwstawia się także tradycyjnie rozumianemu pojęciu męskości, typowemu dla kultur latynoamerykańskich wizerunkowi "macho". Z pozdrowieniami, Kaja Bryx Przewodnicząca OWr PSR  |