Racjonalista - Strona głównaDo treści
Święto Dziwaka

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
07-01-2013 18:41Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
Święto Dziwaka
Ocena 14 na 14
Z okazji dzisiejszego Święta Dziwaka życzę wszystkim tutejszym forowiczom tego, żebyśmy już za kilka lat składali w tym dniu życzenia osobom religijnym.

www.mmstar(*)ul/swiatowy-dzien-dziwaka-2013
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

07-01-2013 18:47
 Ocena 30 na 30
Meretseger (61860 punktów)
>Z okazji dzisiejszego Święta Dziwaka
Dziękuję za życzenia I wzajemnie.
Tak się sympatycznie składa, że mam dziś urodziny. Urodzić się w Dzień Dziwaka - bezcenne I wyjątkowy fart
07-01-2013 19:10 
 Ocena 5 na 5
maciejo (3492 punktów)
>>Z okazji dzisiejszego Święta Dziwaka
>Dziękuję za życzenia I wzajemnie.
>Tak się sympatycznie składa, że mam dziś urodziny. Urodzić się w Dzień Dziwaka - bezcenne I wyjątkowy fart

Wszystkiego najlepszego Meret:D 100 lat!!!!! Uśmiechu, radości i spełnienia marzeń! Wszystkim dziwakom również najlepsze życzenia
07-01-2013 19:21 
 Ocena 3 na 3
Paul Figura. (1368 punktów)
>>Z okazji dzisiejszego Święta Dziwaka
>Dziękuję za życzenia I wzajemnie.
>Tak się sympatycznie składa, że mam dziś urodziny. Urodzić się w Dzień Dziwaka - bezcenne I wyjątkowy fart

W takim razie życzę pani wszystkiego najlepszego oraz kolejnego roku na naszym forum w
kolegium moderatorów.
07-01-2013 19:30 
 Ocena 5 na 5
hubin (2274 punktów)
Technicznie rzecz ujmując każdy z nas urodził się w jakiś dzień, w każdy z tych dni przypada jakieś "wyjątkowe" święto, w sumie lepiej w dzień Dziwaka niż Elvisa(8.01), czy filatelisty (06.01) idąc konsekwentnie za nonsensopedią, pozostaje do wyboru jeszcze 5 świętych i jeden błogosławiony.
Z ciekawszych wydarzeń 7 stycznia to dzień wyzwolenia Kambodży.

Chciałem przez to powiedzieć wszystkiego dobrego Pani Meretseger.

Parafrazując: Ideologia śmierdzi!
07-01-2013 20:06 
 Ocena 7 na 7
Artur@R (7115 punktów)
>Tak się sympatycznie składa, że mam dziś urodziny. Urodzić się w Dzień Dziwaka - bezcenne I wyjątkowy fart <
To ja z tej okazji postanowiłem dzisiaj (pssst, trochę wcześniej ) zamówić sobie kotka i...w marcu będzie już ze mną...Horacy .
Wiele dobrego i zdrowia "długiego", Meretseger.


"Jestem w kłopotliwym położeniu; zaplątałem się w życie bez własnej zgody."
07-01-2013 21:14 
 Ocena 5 na 5
Horacy Dżyngis Dołgorukij de Bourbon (2079 punktów)

>To ja z tej okazji postanowiłem dzisiaj (pssst, trochę wcześniej ) zamówić sobie kotka i...w marcu będzie już ze mną...Horacy .

Dementuję. Nie jestem kotem

If you only have a hammer, you tend to see every problem as a nail.
08-01-2013 10:24 
 Ocena 3 na 3
Meretseger (61860 punktów)

>Dementuję. Nie jestem kotem
Ale lubisz sobie tak poleżeć?


08-01-2013 11:29 
 Ocena 2 na 2
Horacy Dżyngis Dołgorukij de Bourbon (2079 punktów)
>>Dementuję. Nie jestem kotem
>Ale lubisz sobie tak poleżeć?
>

Bo, ba! Miałem swego czasu kota, który urządzał sobie hamak z siatki zabezpieczającej na balkonie


If you only have a hammer, you tend to see every problem as a nail.
08-01-2013 10:26 
 Ocena 2 na 2
Meretseger (61860 punktów)
>w marcu będzie już ze mną...Horacy .
Przekaż mu pozdrowienia od starszego kolegi Tofika
08-01-2013 11:19 
 Ocena 3 na 3
Artur@R (7115 punktów)
>>w marcu będzie już ze mną...Horacy .
>Przekaż mu pozdrowienia od starszego kolegi Tofika
Jasne, że przekażę jak tylko go ponownie odwiedzę ...już za nim tęsknie.



"Jestem w kłopotliwym położeniu; zaplątałem się w życie bez własnej zgody."
08-01-2013 12:42 
 Ocena 3 na 3
Meretseger (61860 punktów)
Jakie śliczne maleństwo z wielkimi uszami Zawsze mnie śmieszą u kociaków te ponadwymiarowe uszy. Potem reszta kota rośnie, a uszy już nie.
08-01-2013 13:19 
 Ocena 1 na 1
Artur@R (7115 punktów)
>Jakie śliczne maleństwo z wielkimi uszami Zawsze mnie śmieszą u kociaków te ponadwymiarowe uszy. Potem reszta kota rośnie, a uszy już nie. <
To Devon Rex...uszy to jego znak rozpoznawczy..będą duże i później
Moją główki jak mistrz Yoda z "Gwiezdnych wojen"


"Jestem w kłopotliwym położeniu; zaplątałem się w życie bez własnej zgody."
08-01-2013 19:40 
 Ocena 1 na 1
Elka I Ponura (7473 punktów)
>To Devon Rex...uszy to jego znak rozpoznawczy..będą duże i później

To pozdrów go szczególnie od starszej koleżanki, reksicy kornwalijskiej Zizi


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
Artur@R (7115 punktów)
>>To Devon Rex...uszy to jego znak rozpoznawczy..będą duże i później
>To pozdrów go szczególnie od starszej koleżanki, reksicy kornwalijskiej Zizi <
Jak tylko go ponownie odwiedzę.
A jak tylko fundusze pozwolą to o jakąś towarzyszkę zabaw dla niego się postaram...i w domu będzie jeszcze weselej, mam nadzieje


"Jestem w kłopotliwym położeniu; zaplątałem się w życie bez własnej zgody."
07-01-2013 21:02 
 Ocena 9 na 9
liliac (147340 punktów)
>>Z okazji dzisiejszego Święta Dziwaka
>Dziękuję za życzenia I wzajemnie.
>Tak się sympatycznie składa, że mam dziś urodziny. Urodzić się w Dzień Dziwaka - bezcenne I wyjątkowy fart

Wszystkiego dobrego, Meret

Masz tu zwierzątko z okazji urodzin:



Zwierzątko się do ciebie uśmiecha


"...a świniobicie, łaskawa pani, to to samo, jak kiedy ksiądz odprawia mszę świętą, bo zawsze idzie o krew i o mięso, czyli ciało." (B. Hrabal, "Postrzyżyny")
07-01-2013 21:06 
 Ocena 2 na 2
mayolina (2278 punktów)
Meret, wszystkiego. A za wszystkich Dziwaków dzisiaj świętujących wznoszę toast wcale nie dziwnym szampanem.
07-01-2013 21:14 
 Ocena 4 na 4
Horacy Dżyngis Dołgorukij de Bourbon (2079 punktów)

>Tak się sympatycznie składa, że mam dziś urodziny.

Wszystkiego przenajlepszego

If you only have a hammer, you tend to see every problem as a nail.
07-01-2013 23:06 
 Ocena 3 na 3
-jad- (18783 punktów)
Wszystkiego naj
07-01-2013 23:15 
 Ocena 3 na 3
Jacek Tabisz (30006 punktów)
Wszystkiego Najlepszego Meret! ) Spełnienia wszystkich marzeń i żeby nam piramid nie zburzyli!
08-01-2013 07:06 
 Ocena 2 na 2
Artur@R (7115 punktów)
>Wszystkiego Najlepszego Meret! ) Spełnienia wszystkich marzeń i żeby nam piramid nie zburzyli!<
...i nowe stawiali . Choćby takie jak ta, którą widzę z okna




"Jestem w kłopotliwym położeniu; zaplątałem się w życie bez własnej zgody."
08-01-2013 01:34 
 Ocena 1 na 1
setarkos (10757 punktów)
> Urodzić się w Dzień Dziwaka - bezcenne
Szczęśliwego Nowego Roku Paninego.

[Wreszcie wiadomo co kierowało mędrcami ze wschodu, by w przeddzień ustanowić wigilię. ]
08-01-2013 02:43 
 Ocena 2 na 2
paula17 (495 punktów)
>> Urodzić się w Dzień Dziwaka - bezcenne
>Szczęśliwego Nowego Roku Paninego.
>[Wreszcie wiadomo co kierowało mędrcami ze wschodu, by w przeddzień ustanowić wigilię. ]
>
100 lat
08-01-2013 02:44 
 Ocena 1 na 1
paula17 (495 punktów)
>>> Urodzić się w Dzień Dziwaka - bezcenne
>>Szczęśliwego Nowego Roku Paninego.
>>[Wreszcie wiadomo co kierowało mędrcami ze wschodu, by w przeddzień ustanowić wigilię. ]
>>
>100 lat
przepraszam za spam modów ale potrzebuje 2 postów do dodania wątku, proszę o wyrozumiałość, jeszcze jeden będzie.
paula17 (495 punktów)
>>>> Urodzić się w Dzień Dziwaka - bezcenne
>>>Szczęśliwego Nowego Roku Paninego.
>>>[Wreszcie wiadomo co kierowało mędrcami ze wschodu, by w przeddzień ustanowić wigilię. ]
>>>
>>100 lat
>przepraszam za spam modów ale potrzebuje 2 postów do dodania wątku, proszę o wyrozumiałość, jeszcze jeden będzie.
to ostatni, naprawdę przepraszam
08-01-2013 05:22 
 Ocena 6 na 6
Elka I Ponura (7473 punktów)
Sto lat, sto lat... w zdrowiu oczywiście




Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
08-01-2013 08:06 
 Ocena 1 na 1
Meretseger (61860 punktów)
Dziękuję bardzo wszystkim Jesteście kochani.
08-01-2013 13:25 
 Ocena 1 na 1
Scorp (5381 punktów)
>Dziękuję bardzo wszystkim Jesteście kochani.

Ty też Meret!
Wszystkiego, wszystkiego! Najlepszego, oczywiście!!!
-
08-01-2013 08:14 
 Ocena 4 na 4
Appenzeller (3118 punktów)
Spóźnione o dzień. Przepraszam. Wszystkiego


Są bakterie, które zabija się światłem (Boy)
08-01-2013 08:22 
 Ocena 3 na 3
Ag-nes (2295 punktów)
>Tak się sympatycznie składa, że mam dziś urodziny. Urodzić się w Dzień Dziwaka - bezcenne I wyjątkowy fart
Spóźnione ale szczere, najlepsze życzenia urodzinowe.
I wirtualny prezent dla forumowej bogini Meretseger.

09-01-2013 21:34 
 Ocena 1 na 1
Anna Salman (16360 punktów)
>Tak się sympatycznie składa, że mam dziś urodziny.
Spóźnione o dwa dni, ale szczere - wielu szczęśliwych lat życia i pociechy z kota.
Tak "między nami" ten uszaty gówniarz na zdjęciu nie umywa się do mojego (płci żeńskiej) - narodowego w formie i w treści.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365