Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wielcy ludzie obecnie to coraz częściej ateiści

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
15-02-2022 11:49MaxGolonko3 (3459 punktów)Wielcy ludzie obecnie to coraz częściej ateiści
Ocena 1 na 1
Generalnie 80-90% naukowców to dziś ateiści (Świat Nauki 1999/12).

Weźmy listę ateistycznych osób w nauce i technologii

Na samą literą A mamy ich wielu, cały alfabet nie zmieści się w tym wątku.

Oprócz powyższej listy mamy równie ogromne listy ateistycznych:

autorów;

filozofów;

osób w filmie, radiu, telewizji i teatrze;

osób w muzyce;

osób w polityce i prawie;

***

Poniżej znane ateistyczne osoby w nauce i technice tylko na literę A.

Scott Aaronson (1981 )

Ernst Abbe (1840-1905)

Fay Ajzenberg-Selove (1926-2012)

Jean le Rond d'Alembert (1717-1783)

Zhores Alferov (1930-2019)

Hannes Alfvén (1908-1995)

Jim Al-Khalili OBE (1962 )

Philip W. Anderson (1923-2020)

Jacob Appelbaum (1983 )

François Arago (1786-1853)

Svante Arrhenius (1859-1927)

Abhay Ashtekar (1949 )

Larned B. Asprey (1919-2005)

Peter Atkins (1940 )

Scott Atran (1952 )

Julius Axelrod (1912-2004)

en.wikipedia.org/wiki/Lists_of_atheists

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

MaxGolonko3 (3459 punktów)
No i ateista Leszek Balcerowicz !

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
15-02-2022 17:05 
 Ocena-2 na 4
okragly (21676 punktów)
>No i ateista Leszek Balcerowicz !
Strażnicy SS w obozach koncentracyjnych byli ateistami
balcerowicz był/ jest głupi, wyznawcy liberalizmu są głupi

można latwo udowodnić, że liberałowie są antyludzcy. Strażnicy SS w obozach koncentracyjnych byli liberałami
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>>No i ateista Leszek Balcerowicz !
>Strażnicy SS w obozach koncentracyjnych byli ateistami
>balcerowicz był/ jest głupi, wyznawcy liberalizmu są głupi
>można latwo udowodnić, że liberałowie są antyludzcy. Strażnicy SS w obozach koncentracyjnych byli liberałami

Jesteś ahistorycznym nieukiem. Socjalizm/Komunizm czyli państwowa własność firm prowadzi nieuchronnie do patologicznie niskiej ich wydolności i ludzie (masy) z głodu trawę jedzą i umierają milionami.

Balcerowicz uratował nasz kraj bo przeprowadził gospodarkę do normalności
(czyli właściciel którego dzieci dziedziczą po nim firmę zarządza firmą).

Znana prawda:

Kto za młodu nie jest komunistą nie ma serca.
Kto na starość jest komunistą nie ma rozumu.

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
16-02-2022 12:42 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>> ateista Leszek Balcerowicz !
>>Strażnicy SS w obozach koncentracyjnych byli ateistami, wyznawcy liberalizmu są głupi, antyludzcy.
>Jesteś ahistorycznym nieukiem. Socjalizm/Komunizm czyli państwowa własność firm prowadzi nieuchronnie do patologicznie niskiej ich wydolności i ludzie (masy) z głodu trawę jedzą i umierają milionami.
w raju nie było wlasnośći. Własność jest źródłem nieszczęścia. Po co mi na własność słońce, woda, powietrze, żona, dzieci, ziemia, budynki. Potrzebuje dostępu, użytkowania słońca, wody, powietrza, żony, dzieci, ziemi, budynku.

>Balcerowicz uratował nasz kraj bo przeprowadził gospodarkę do normalności
nie mamy jako Polacy nic, wszystko zostało oddane anglosasom i innym mającym wprawe w uczynienia niewolnikiem Afrykańczyków, Hindusów, a od balcerowicza Słowian

>Kto za młodu nie jest komunistą nie ma serca. Kto na starość jest komunistą nie ma rozumu.
wspólnoty są życiodajne, liberalizm- indywidualizm, wolność, własność- to śmierć. Pomysł z wspólnymi żonami/ mężami, jest z raju, to jest postępowe

liberalizm jest antyrajski, w raju byliśmy zażyławspólnotą, nie było własności ani wolności, a więc wszystko na opak z bogami liberałów. Racjonalnie, liberalizm z definicji, gorszy od faszyzmu
MaxGolonko3 (3459 punktów)
I moja nieskromna osoba

Ateista - Max Golonko 3.

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365