Najmądrzejszym człowiekiem na Ziemi jestem ja, Ekolog, MaxGolonko3. Co do tej wojny. Wkraczanie na teren innego państwa i zaczynanie wojny to skandaliczna, amoralna działalność - pomijając ratowanie milionów ludzi przed zagłodzeniem na śmierć albo zamordowaniem przez siły policyjno-wojskowe lokalnego tyrana jak Pol Pot w Kambodży lub jakiś Kim z Korei Północnej (tylko tego typu wyjątek jest dopuszczalny). Grafika załączona nie przez przypadek.
Siema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne  |