>Przywódcy zachodni twierdzili, że ćwiczenia są przygotowaniem do inwazji na Ukrainę, przed czym >amerykańscy urzędnicy ostrzegali od miesięcy. Moskwa wielokrotnie zaprzeczała, że ma jakieś >agresywne intencje i nalegała, że po prostu przeprowadziła zaplanowane ćwiczenia i że jej siły wrócą >do domu, gdy będą gotowe. To siȩ wkrόtce okaże co zaplanował car Władimir. >
co zaplanował car Władimir to się okaże wkrótce. To co zaplanował reżim amerykański wiadomo od dawna. Po wojnie James Francis Byrnes miał przemówienie w Niemczech i określił cele reżimu amerykańskiego i wypowiedział tzw. zimną wojnę. Byrnes powiedział, że Ameryka nigdy nie wyjdzie z Europy i będzie poszerzać swoje strefy okupacyjne. AMERYKA NIE UZNAJE GRANIC, w tym i polskiej, na Odrze i Nysie. Widzę, że choroba postępuje, schizofrenia popropagandowa wręcz się nasila. Ukraincom zainstalowano "demokrację", a na takie demokratcyzne nacje się nie wysyła wojska. Wysyła się agentów, którzy zakładają "demokratyczną" partię, potem populizm, np. sprawdzony u nas 5OO+ i lud sam się "wyzwoli". Ukraińców nie ma z czego wyzwalać. Generują 1,5 mld dolarów długu miesięcznie, już demokratyczny dług osiągnął 1OO mld dolarów. Żydowski komik, zainstalowany na prezydenta Ukraińcom, wygonił ukraińskich kapitalistów. Teraz się wziął za sadzanie dzieci za stołami sędziowskimi i szczepienie Banderowców. Potem bidnych banderowców czeka "prywatyzacja" i wreszcie doczekają się amerykańskich banksterów, oligarchów i amerykańskich baz wojskowych.
|