Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jestem nowy

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
09-11-2007 22:26szpilowyhajama (89 punktów)
(zablokowany)
Jestem nowy
Niy wiym czy mi pasuje tu psiknąc Gwarom Ślonskom. Ale jak mie niy wykurzyli z Kongresu Kultury Języka Polskiego 7-8 grudnia 1984 roku z zamku Ksiażąt Pomorski za moje beblanie gwarom ,to moze mi sie i tu upiece. Dobra na razie jada naszym jężykiem polskim.

ZNALAZŁEM

Odszedł Mickiewicz, Słowacki,Żeromski,Rej Wyspiański,Krasiński nobliśći polscy.. Który z tych wieszczów spoczywa w sercu?Który z nich wzbogaca myśl. (Jak fto zgodnie to jo na te konto machom dziennie 100 pompek) pozdrowiom z Lublina
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Drobner
>Niy wiym czy mi pasuje tu psiknąc Gwarom Ślonskom. Ale jak
>mie niy wykurzyli z Kongresu Kultury Języka Polskiego 7-8
>grudnia 1984 roku z zamku Ksiażąt Pomorski za moje
>beblanie gwarom ,to moze mi sie i tu upiece. Dobra na razie
>jada naszym jężykiem polskim.
> ZNALAZŁEM
>Odszedł Mickiewicz, Słowacki,Żeromski,Rej
>Wyspiański,Krasiński nobliśći polscy.. Który z tych
>wieszczów spoczywa w sercu?Który z nich wzbogaca myśl. (Jak
>fto zgodnie to jo na te konto machom dziennie 100 pompek)
>pozdrowiom z Lublina

I ja boleję nad tym faktem: KTO 'wzbogaca myśl'. Nobliści? Nie - raczej Góral ze Śląskich Kaszub.

Albo Podlasiak z Bieszczadzkich Wybrzeży Szczecińskich.

Drobner, nie beblający gwarom, a i tak, k***a, niewyraźnie mówiący
J.Szulc (5723 punktów)

>Drobner, nie beblający gwarom, a i tak, k***a, niewyraźnie mówiący

Drobner, nie pij


Pozdrawiam.

"Lepiej z mądrym nieść kamień, niż z głupcem jeść i pić." - przysłowie armeńskie
@ffe?
>Odszedł Mickiewicz, Słowacki,Żeromski,Rej
>Wyspiański,Krasiński nobliśći polscy.. Który z tych
>wieszczów spoczywa w sercu?Który z nich wzbogaca myśl. (Jak
>fto zgodnie to jo na te konto machom dziennie 100 pompek)
>pozdrowiom z Lublina

Zależy, czyją myśl. W moim przypadku z noblistów polskich to najbardziej taka jedna Mańka.
szpilowyhajama (89 punktów)
(zablokowany)
>Niy wiym czy mi pasuje tu psiknąc Gwarom Ślonskom. Ale jak
>mie niy wykurzyli z Kongresu Kultury Języka Polskiego 7-8
>grudnia 1984 roku z zamku Ksiażąt Pomorski za moje
>beblanie gwarom ,to moze mi sie i tu upiece. Dobra na razie
>jada naszym jężykiem polskim.
> ZNALAZŁEM
>Odszedł Mickiewicz, Słowacki,Żeromski,Rej
>Wyspiański,Krasiński nobliśći polscy.. Który z tych
>wieszczów spoczywa w sercu?Który z nich wzbogaca myśl. (Jak
>fto zgodnie to jo na te konto machom dziennie 100 pompek)
>pozdrowiom z Lublina

Ten,co rocznicę
dziś Jego przeżywam.
Ten co sternikiem
zbłąkanych dusz
Pasterz wszechswiata,
Papież papieży,
Jan Paweł II
przemienia
mój dzień.

A.D. 02.04.2006 r.

Wróć do listy wątków działu Kultura

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365