Racjonalista - Strona głównaDo treści
Szanowny Mateuszu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
09-11-2007 22:46szpilowyhajama (89 punktów)
(zablokowany)
Szanowny Mateuszu
Ocena 3 na 3
Pytos sie jak sie pisze Bóg czy bóg. To jest jedyn pieron belebys do niego dziennie rzykoł bes kucanio.A zresztom nojlpi wiedzo ateisci bo z niem wdycki sie rigujom.Co do pisowni to jo ci niy doradza jo som niy wiym kaj machnać przecinek, kropka, i te pieronskie (ó)
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Drobner
To jest pierwszy post w 'Racjonaliście', który w całości zrozumiałem.
Wszystkie inne to jakieś (tfu) filozoficzne.

Drobner, zakochany w mowie ludowej..
Piotrek Karwala (451 punktów)
Czyżby pan Otumba nauczył się gwary śląskiej?

I talk to the wind
szpilowyhajama (89 punktów)
(zablokowany)
>Czyżby pan Otumba nauczył się gwary śląskiej?
>
I talk to the wind

Wyrzucie tego Szpilowegohajamy bo pisze prawde
ks.Gucio
>Pytos sie jak sie pisze Bóg czy bóg. To jest jedyn pieron
>belebys do niego dziennie rzykoł bes kucanio.A zresztom
>nojlpi wiedzo ateisci bo z niem wdycki sie rigujom.Co do
>pisowni to jo ci niy doradza jo som niy wiym kaj machnać
>przecinek, kropka, i te pieronskie (ó)
*******************************
Cześć Hanysie , pierunie jeden.
Jeżeli piszemy bog z dużej litery,to tylko ze
względow uczuciowych.Za żargonem nie przepadam
ale zawsze kochałem-wrecz ubóstwiałem ślązaczki.
Rzeczowe,konkretne,bezposrednie.
Mialy niski współczynnik trudnosci w nawiązywaniu kontaktów.
To dodawalo znaczączej
pikanterii ale cóz,nie ma obecnie rasowych ślązaczek.Wszystko
się wymieszało.
Pozdrawiam
________________
10-11-2007 23:35 
 Ocena-1 na 1
szpilowyhajama (89 punktów)
(zablokowany)
>>Pytos sie jak sie pisze Bóg czy bóg. To jest jedyn pieron
>>belebys do niego dziennie rzykoł bes kucanio.A zresztom
>>nojlpi wiedzo ateisci bo z niem wdycki sie rigujom.Co do
>>pisowni to jo ci niy doradza jo som niy wiym kaj machnać
>>przecinek, kropka, i te pieronskie (ó)
>*******************************
>Cześć Hanysie , pierunie jeden.
>Jeżeli piszemy bog z dużej litery,to tylko ze
> względow uczuciowych.Za żargonem nie przepadam
>ale zawsze kochałem-wrecz ubóstwiałem ślązaczki.
>Rzeczowe,konkretne,bezposrednie.
>Mialy niski współczynnik trudnosci w nawiązywaniu kontaktów.
>To dodawalo znaczączej
>pikanterii ale cóz,nie ma obecnie rasowych ślązaczek.Wszystko
>się wymieszało.
>Pozdrawiam
>________________
Ciebie sie fajnie fandzoli bo walisz w klawisze w ciepłej izbie a co mo pedziec moja somsiadka jak żykała do Boga z srogi literki Bóg, i jom niy wysuchol, dopiyro jak zaczła żykac z małej literki bóg to jom wysuchoł ijak przideptała z Kościoła tona wonglo była przed chlywikiem stego widac ze nasza bożia niy mo mani wyszczośći jak te małe z PiSu
Interek (1162 punktów)Do odpowiedzialnych za forum

Z calym szacunkiem, ale to forum zaczyna schodzic na psy

Wróć do listy wątków działu Kultura

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365