Wiedząc, jak niewiele można znaleźć informacji na podobny temat, zaledwie na dzień przed deadlinem zamieszczasz odpowiedź na forum... Rychło w czas, doprawdy.
Niestety, sam też nie mogę przekazać Ci odpowiednich informacji (nie posiadam ich bowiem), niemniej zapraszam serdecznie do częstszego odwiedzania forum. Nie licząc tej pani, która jako pierwsza Ci odpowiedziała, z większością bywalców dyskutuje się przesympatycznie, a nowych (bądź kolejnych) racjonalistów na tym forum nigdy za wielu.
|