Racjonalista - Strona głównaDo treści
zbiegi okoliczności

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
30-12-2004 10:16Rafałzbiegi okoliczności
Czy ktoś zauważył ostatnio w swoim życiu dziwne i nieprawdopodobne zbiegi okoliczności. Proszę o szczere odpowiedzi.

Roman (1901 punktów)
>Czy ktoś zauważył ostatnio w swoim życiu dziwne i
>nieprawdopodobne zbiegi okoliczności. Proszę o szczere
>odpowiedzi.

Ja! Siedze sobie spokojnie w pokoju, nagle slysze jakis halas za oknem...
Wygladam... a tam na ulicy zbieg okolicznosci!

--
RG
gooa (746 punktów)
>Czy ktoś zauważył ostatnio w swoim życiu dziwne i
>nieprawdopodobne zbiegi okoliczności. Proszę o szczere
>odpowiedzi.

Zbiegi okolicznosci, a dziwne lub nieprawdopodobne sytuacje w zyciu to moim zdaniem dwie rozne rzeczy.
trodem
>Czy ktoś zauważył ostatnio w swoim życiu dziwne i
>nieprawdopodobne zbiegi okoliczności. Proszę o szczere
>odpowiedzi.
Po wyjęciu wypranych skarpetek z pralki nigdy nie mogę ich zparować. Zawsze zostaje kilka niezparowanych a nigdy nie giną całymi parami. Czy to nie dziwne? Wam też się to zdarza?
inhet
>>Czy ktoś zauważył ostatnio w swoim życiu dziwne i
>>nieprawdopodobne zbiegi okoliczności. Proszę o szczere
>>odpowiedzi.
Oczywiście- na przykład to ,że się urodziłem akurat taki, jaki jestem. Cholernie nieprawdopodobne.
MOLI
Tak pralki to istne "pozeracze" skarpet .
gooa (746 punktów)

>Po wyjęciu wypranych skarpetek z pralki nigdy nie mogę ich zparować. Zawsze zostaje kilka niezparowanych a nigdy nie giną całymi parami. Czy to nie dziwne? Wam też się to zdarza?

rozpracowalam to; jedna zawsze jest "w obiegu" no, ze skarpeta z innej pary, wiec zawsze wyprana bedzie ta brudna, ale, nie wiadomo - ktora ?
Krzysiu
Zbiegi okoliczności występują, ale te ciągle występujące możemy jakoś omijać.
Na przykład moja pralka - wielki żarłok zjadła już wiele skarpet, zostawiając drugie bez pary. Kupiłem więc 20 par identycznych skarpet, co spowodowało, że każda do każdej pasuje. Gdy pralka to zauważyła, pożeranie skarpet przestało sprawiać jej frajdę i zaprzestała tego procederu.

Wróć do listy wątków działu Nauka

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365